Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Rozpoczęcie sprzedaży mieszkań II etapu inwestycji Osiedla Przy Promenadzie w Warszawie

W pierwszym etapie sprzedaży II etapu inwestycji mamy do dyspozycji 210 mieszkań; od stycznia planowane jest włączenie do sprzedaży kolejnych 175. Mieszkańcy będą mogli odbierać gotowe mieszkania na przełomie 2009 i 2010 roku.

W ramach II etapu inwestycji proponujemy szeroką gamę mieszkań o metrażach od 30 do 115 m2 w budynku o nowoczesnej i interesującej bryle architektonicznej, w którym na najniższych i najwyższych kondygnacjach znajdą się zielone tarasy.

Budynek składał się będzie z siedmiopiętrowej części głównej równoległej do Centrum Handlowego Promenada (w tej części na najniższej kondygnacji znajdą się lokale usługowe) oraz z czterech siedmiopiętrowych ramion odchodzących od części głównej w głąb Osiedla.

W punktach łączących ramiona z częścią główną powstaną czternastopiętrowe wieże, w których znajdą się najbardziej atrakcyjne mieszkania – dwupokojowe (52 – 56 m2 w układach północno-wschodnim oraz północno-zachodnim) oraz południowo-zachodnie mieszkania czteropokojowe o metrażu ok. 115 m2.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat