Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Rozpoczęliśmy budowę I etapu Alei Praskich!

Ruszyły prace nad realizacją I etapu Alei Praskich, nowego projektu na warszawskiej Pradze Południe. Generalny wykonawca, firma TechBau, rozpoczęła już prace budowlane związane z podziemnymi kondygnacjami inwestycji.

W I etapie osiedla Aleje Praskie przy ul. Podskarbińskiej na praskim Kamionku zaplanowaliśmy 2 budynki obejmujące 132 lokale o zróżnicowanych rozkładach i metrażach. Do wszystkich przypisane będą balkony, duże, zielone tarasy lub ogródki. Na miejscach parkingowych w podziemnych halach garażowych będzie możliwość montażu ładowarek dla pojazdów elektrycznych. W parterowych kondygnacjach znajdą się także powierzchnie usługowe. Całość
tego etapu będzie certyfikowana w międzynarodowym systemie BREEAM – otrzymanie takiego wyróżnienia zaświadcza, że obiekt jest przyjazny dla środowiska.

W Alejach Praskich stawiamy na ekorozwiązania i dostęp do terenów zielonych. W trosce o dobre samopoczucie mieszkańców powierzchnie zewnętrzne inwestycji zostaną obsadzone  drzewami, łąkami kwietnymi i roślinnością o podwyższonej produkcji tlenu. Centralnym punktem inwestycji będzie przestronny dziedziniec z placem zabaw, siłownią plenerową i tężnią solankową. Kładziemy również nacisk na atrakcyjne wykorzystanie elementów małej architektury – deptaki na terenie inwestycji uatrakcyjnią drewniane pomosty i tarasy podświetlone dyskretnym, ledowym światłem oraz elementy wodne, przy których staną wygodne siedziska i ławki.

Aleje Praskie wyróżnia znakomita lokalizacja – projekt powstaje w okolicy rozwiniętej infrastrukturze usługowej, komunikacyjnej i edukacyjnej. Dzięki temu mieszkańcy będą mieli dostęp do licznych sklepów, restauracji, kawiarni, punktów usługowych, szkół i przedszkoli. Miłośnicy aktywnego trybu życia z pewnością docenią bliskość jednego z największych oraz najpiękniejszych warszawskich parków – Parku Skaryszewskiego im. Ignacego Paderewskiego. Do innych części miasta szybko dojedziemy stąd za pomocą licznych linii autobusowych i tramwajowych, a w niedalekiej przyszłości także II linii metra (stacja Mińska).

I etap Alei Praskich zostanie oddany do użytku w II kwartale 2024 roku. Projekt architektoniczny inwestycji przygotowała pracownia FBT. Ceny zaczynają się już od 10 200 zł za metr kwadratowy.

Więcej informacji można znaleźć na stronie inwestycji oraz w naszych Biurach Sprzedaży.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat