Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Rozpoczynamy przekazania mieszkań w III etapie osiedla Ceglana Park

Z przyjemnością informujemy o uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie III etapu inwestycji Ceglana Park na katowickim Brynowie i rozpoczęciu przekazywania mieszkań klientom.

W III etapie wybudowaliśmy w sumie 196 lokali w 3 kameralnych, 3-piętrowych budynkach o  szerokiej gamie rozkładów i metraży, od  32,85  do nawet  111,34 metrów kwadratowych. W aktualnej ofercie tego etapu pozostało tylko 16 ostatnich, gotowych mieszkań.

Ceglana Park to jedna z najbardziej prestiżowych i unikalnych inwestycji mieszkaniowych, realizowanych obecnie na terenie Górnego Śląska. Osiedle, zaprojektowane przez znanego katowickiego architekta Wojciecha Wojciechowskiego, powstaje w myśl idei równowagi z naturą. Podczas realizacji budynków stosujemy ekologiczne materiały i rozwiązania ograniczające wpływ konstrukcji na środowisko. Do wszystkich mieszkań, w zależności od kondygnacji, przypisane są ogródki, balkony lub przestronne tarasy. Do dyspozycji nabywców jest również podziemna hala garażowa z komórkami lokatorskimi. Na terenie osiedla znajdą się również sklepy i punkty usługowe.

W projekcie duży nacisk położyliśmy na otoczenie budynków i przestrzenie wspólne. Ponad połowę obszaru stanowią tereny zielone. Główną oś komunikacyjną utworzy szeroka promenada, na końcu której zaplanowaliśmy malowniczy staw z pomostem. Nie zabraknie także mniejszych alejek spacerowych z nawierzchniami antysmogowymi czy placów zabaw dla najmłodszych. Mieszkańcy będą mogli korzystać także z unikalnego udogodnienia — tężni solankowej. Na terenie zadbano również o ograniczenie ruchu kołowego. Ceny zaczynają się od 8299 zł brutto za metr kwadratowy.

Mocną stroną osiedla Ceglana Park jest jego lokalizacja w katowickiej dzielnicy Brynów. Mieszkańcy mogą korzystać z rozbudowanej miejskiej infrastruktury. W okolicy znajduje się wiele sklepów, punktów usługowych, szkół i przedszkoli oraz placówek ochrony zdrowia. Rodziny z dziećmi oraz miłośnicy aktywnego trybu życia docenią również bezpośrednie sąsiedztwo Katowickiego Parku Leśnego, Muchowca, Parku Kościuszki oraz powstającego nieopodal kompleksu sportowego i obiektów katowickiego AWF. Centrum miasta oddalone jest zaledwie o 2 km i można do niego szybko dojechać dzięki licznym liniom autobusowym i tramwajowym. Komfort komunikacji z innymi częściami aglomeracji zapewnia autostrada A4.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat