Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Rozpoczynamy sprzedaż III etapu Alei Praskich!

Miło nam poinformować, że ruszyła właśnie sprzedaż III etapu Alei Praskich – naszej wyjątkowej, zielonej inwestycji, którą realizujemy na Pradze Południe w Warszawie. W ofercie tej fazy projektu znalazło się w sumie 156 mieszkań.

W ofercie znajduje się duży wybór lokali o funkcjonalnych rozkładach i metrażach — od 29-metrowych kawalerek po przestronne, 4-pokojowe mieszkania o powierzchni blisko 100 m kw. Dla wygody mieszkańców, do wszystkich przypisane będą balkony lub ogródki. Miejsca parkingowe w podziemnej hali garażowej mogą zostać dostosowane do zamontowania ładowarek do pojazdów elektrycznych. Na parterze znajdzie się także lokal usługowy.

Osiedle realizowane jest z dbałością o bliskość terenów zielonych i dostęp do bogatej infrastruktury lokalnej. Centralnym punktem Alei Praskich będzie przestronny, wewnętrzny dziedziniec z dużą ilością drzew i roślin tlenowych, placem zabaw, siłownią plenerową i tężnią solankową. Piesze ciągi komunikacyjne pomiędzy budynkami poszczególnych etapów urozmaicą elementy wodne, wytłumiające hałas pagórki oraz atrakcyjne formy małej architektury – drewniane pomosty, tarasy, ławki i specjalne siedziska. Powierzchnie zielone zostaną pokryte łąkami kwietnymi, zapewniającymi odpowiednie warunki dla zapylaczy i innych owadów. III etap Alei Praskich — podobnie jak dwa pierwsze — będzie certyfikowany w międzynarodowym systemie BREEAM. Otrzymanie takiego wyróżnienia zaświadcza, że dany obiekt został zrealizowany według najlepszych standardów i z troską o zdrowie oraz dobre samopoczucie mieszkańców. W zasięgu kilkunastominutowego spaceru znajduje się jeden z największych oraz najpiękniejszych warszawskich parków – Park Skaryszewski im. Ignacego Paderewskiego.

 

Lokalizacja osiedla zapewnia jego mieszkańcom komfort korzystania z rozbudowanej infrastruktury usługowej i edukacyjnej. W okolicy znajduje się dużo sklepów, restauracji i kawiarni, nie brakuje tu również szkół i przedszkoli. Szybki dojazd do Śródmieścia i innych dzielnic Warszawy zapewnią pobliskie arterie komunikacyjne — ul. Grochowska, ul. Targowa, Al. Waszyngtona czy Al. Stanów Zjednoczonych. Mieszkańcy mogą korzystać z licznych linii tramwajowych i autobusowych, a w przyszłości w sąsiedztwie ma powstać stacja II linii metra – Mińska.

Budowa III etapu Alei Praskich rozpocznie się w sierpniu br. Jej zakończenie planowane jest na czwarty kwartał 2024 roku. Projekt architektoniczny całego osiedla opracowała pracownia FBT.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat