Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Rozpoczynamy sprzedaż III etapu Osiedla Latarników

158 mieszkań powstanie w ramach III etapu Osiedla Latarników, które realizujemy w dynamiczniej rozwijającej się gdańskiej Letnicy.

W ofercie znajdują się mieszkania o powierzchniach od 40 do 96 metrów kwadratowych. Bryłę 7-piętrowego budynku uzupełni lokal usługowy oraz podziemna hala garażowa ze 154 miejscami parkingowymi dla samochodów i pomieszczeniami dla jednośladów. Do każdego przypisany będzie balkon lub taras. Przestrzeń zewnętrzna zostanie wypełniona zielenią i elementami małej architektury. Dla najmłodszych mieszkańców powstanie atrakcyjny plac zabaw.

Jedną z największych zalet Osiedla Latarników jest jego nadmorska lokalizacja. Do Parku Brzeźnieńskiego im. J.J. Haffnera i najbliższego wejścia na plażę jest w linii prostej zaledwie około 900 metrów. W odległości 1,5 km znajduje się stadion piłkarski Polsat Plus Arena oraz kompleks wystawienniczo-kongresowy AmberExpo, co pozwoli mieszkańcom uczestniczyć w wielu imprezach, wydarzeniach kulturalnych i sportowych. Letnica jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się rejonów Gdańska. W dzielnicy planowany jest szereg inwestycji, m.in. budowa Nautilus Gdańsk, czyli nowoczesnego obiektu edukacyjno-rozrywkowego z multimedialnym oceanarium, gastronomią, usługami oraz centrum medycznym i spa.

Dzięki gruntownej przebudowie całego układu komunikacyjnego Letnicy okolica ta jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum Gdańska. Bliskość ważnych arterii drogowych – Drogi Zielonej oraz Tunelu pod Martwą Wisłą – gwarantuje szybki dojazd do głównych tras S6, S7 oraz Autostrady A1. Komunikacja miejska zapewnia dogodne połączenia z innymi dzielnicami miasta oraz dotarcie do dworca głównego PKP oraz PKS.

 

Budowa III etapu Osiedla Latarników rozpocznie się już w lutym, a jego ukończenie planowane jest na I kwartał 2024 r. Autorem projektu architektonicznego jest pracownia K&L Smart Design sp. z o.o. Ceny zaczynają się już od 9 800 zł za metr kwadratowy.