Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Rozpoczynamy sprzedaż XIV etapu Słonecznego Miasteczka!

Miło nam poinformować, że w naszej ofercie znalazło się właśnie 136 mieszkań z XIV etapu Słonecznego Miasteczka, jednej z najpopularniejszych krakowskich inwestycji.

W ramach tej fazy osiedla powstaną dwa nowe budynki. Mieszkania zlokalizowane na parterze będą miały przypisane ogródki, a te na wyższych kondygnacjach – balkony. Przewidziano również garaż podziemny z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi. Całość realizowana jest w tzw. podwyższonym standardzie deweloperskim z użyciem wysokiej jakości materiałów budowlanych i wykończeniowych.

Inwestycja powstaje w dzielnicy Bieżanów-Prokocim, która łączy w sobie zalety rozbudowanej infrastruktury lokalnej z dobrym dojazdem do pozostałych części Krakowa. W okolicy nie brakuje przedszkoli, szkół, sklepów i placówek ochrony zdrowia. Niska zabudowa inwestycji i obfitość terenów zielonych pozwalają jednocześnie odpocząć w ciszy i spokoju od wielkomiejskiego zgiełku. Wschodnia obwodnica autostrady S7 umożliwia szybki wyjazd z miasta. W budowie jest również szybka kolej aglomeracyjna z przystankiem Kraków Złocień tuż obok Słonecznego Miasteczka, dzięki czemu dojazd do centrum zajmie dosłownie kilka minut.

Ceny mieszkań w XIV etapie Słonecznego Miasteczka zaczynają się już od 6350 zł za m kw. Zostaną przekazane mieszkańcom w IV kwartale 2023 roku. W trakcie realizacji jest także XIII etap, w sprzedaży pozostały już jednak tylko ostatnie mieszkania. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia MTWW Architekci

Więcej o inwestycji można dowiedzieć się pod tym linkiem oraz w naszych Biurach Sprzedaży. Serdecznie zapraszamy!

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat