Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Rusza przedsprzedaż IV etapu inwestycji Ceglana Park w Katowicach!

Rozpoczynamy przedsprzedaż IV etapu inwestycji Ceglana Park, naszego popularnego osiedla na katowickim Brynowie.  W dwóch budynkach o niskiej zabudowie powstanie w sumie 170 mieszkań.

Zadbaliśmy o zróżnicowaną ofertę – nabywcy znajdą tu zarówno kompaktowe kawalerki, jak i przestronne, dwupoziomowe apartamenty o powierzchni do 120 m kw. Do większości lokali na najniższych kondygnacjach przypisane są duże ogrody o powierzchni nawet 120 m kw. Z kolei mieszkania na najwyższych piętrach będą dysponować widokowymi tarasami do 68 m kw. W tym etapie inwestycji powstanie również podziemna hala garażowa z komórkami lokatorskimi.

Ceglana Park, osiedle zaprojektowane przez znanego katowickiego architekta Wojciecha Wojciechowskiego, realizowane jest w myśl idei równowagi z naturą. Blisko połowę obszaru stanowią tereny zielone i rekreacyjne, a do wykończenia budynków używane są ekologiczne materiały i rozwiązania ograniczające wpływ konstrukcji na środowisko. W projekcie duży nacisk położono na otoczenie budynków i przestrzenie wspólne. Główną oś komunikacyjną utworzy szeroka promenada, na końcu której znajdzie się malowniczy staw z pomostem. Nie zabraknie też mniejszych alejek spacerowych z nawierzchniami antysmogowymi czy placów zabaw dla najmłodszych. Mieszkańcy Ceglana Park będą mogli korzystać także z unikalnego udogodnienia – tężni solankowej.

 

Lokalizacja inwestycji w katowickiej dzielnicy Brynów pozwala korzystać z miejskiej infrastruktury, a jednocześnie zapewnia łatwy dostęp do pobliskich terenów zielonych. W zasięgu kilkuminutowego spaceru znajduje się Katowicki Park Leśny, a także Park Kościuszki. Miłośnicy sportów i aktywnego trybu życia docenią sąsiedztwo powstającego kompleksu sportowego i obiektów katowickiego AWF. Centrum miasta oddalone jest zaledwie o 2 km i można do niego szybko dojechać dzięki rozbudowanym liniom autobusowym i tramwajowym. W bezpośredniej okolicy nie brakuje również sklepów, punktów usługowych, szkół i przedszkoli oraz placówek ochrony zdrowia. Komfort komunikacji z innymi częściami konurbacji śląskiej zapewnia autostrada A4.

Budowa IV etapu osiedla Ceglana Park rozpocznie się jeszcze w I kwartale br. i ma potrwać do I półrocza 2024 roku. Ceny mieszkań zaczynają się od 7999 zł brutto za metr kwadratowy.