Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Rusza przedsprzedaż VII etapu Ceglana Park

Uruchomiliśmy przedsprzedaż VII etapu inwestycji Ceglana Park, którą z sukcesami realizujmy na katowickim Brynowie. W ramach tej fazy osiedla powstaną trzy budynki z 214 mieszkaniami – od kompaktowych kawalerek po przestronne, 6-pokojowe apartamenty.

Do wszystkich przypisane będą tarasy, balkony lub ogródki. W części mieszkań zaprojektowaliśmy antresole, zapewniające niestandardowe możliwości aranżacyjne. Pod każdym z budynków znajdzie się podziemna hala garażowa z komórkami lokatorskimi i boksami na jednoślady. Z myślą o wygodzie mieszkańców powstaną również lokale usługowo-handlowe. Najmłodsi mieszkańcy będą mogli spędzać czas na dwóch nowoczesnych i bezpiecznych placach zabaw. Całość zostanie zrealizowana na działce porośniętej dorosłym drzewostanem, przy której będzie przebiegać również publiczna ścieżka rowerowa.

Osiedle budowane jest w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Przy wykańczaniu budynków używamy ekologicznych materiałów i rozwiązań ograniczających wpływ konstrukcji na środowisko. Ponad połowę obszaru Ceglana Park zajmują powierzchnie zielone, a mieszkańcy mają do dyspozycji szereg unikalnych udogodnień, takich jak tężnia solankowa, własny staw z pomostem, alejki spacerowe z nawierzchniami antysmogowymi czy stacje do ładowania pojazdów elektrycznych.

Osiedle Ceglana Park wyróżnia doskonała lokalizacja na zielonym Brynowie w sąsiedztwie dwóch dużych parków – Katowickiego Parku Leśnego oraz Parku Kościuszki. Miłośnicy aktywnego trybu życia docenią sąsiedztwo kompleksu sportowego katowickiego AWF. Dzielnica cieszy się popularnością wśród nabywców mieszkań także ze względu na bogatą infrastrukturę lokalną – w okolicy nie brakuje sklepów, punktów usługowych, szkół, przedszkoli oraz placówek ochrony zdrowia.

Kolejną zaletą Ceglana Park jest rozbudowana sieć komunikacyjna. Do centrum miasta są zaledwie 2 kilometry, które można pokonać za pomocą licznych połączeń tramwajowych i autobusowych. Dobry dojazd do innych rejonów konurbacji górnośląskiej zapewniają nieodległe arterie drogowe, takie jak autostrada A4. Aby jeszcze bardziej usprawnić komunikację w okolicy, wybudowaliśmy tu dwa ronda – na skrzyżowaniu ulic Ceglana i Wita Stwosza oraz przy ulicy Meteorologów wraz z dodatkowym oświetleniem przejść dla pieszych i pobliskich ścieżek rowerowych.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat