Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Ruszyła sprzedaż III etapu osiedla Przy Alejach

Miło nam poinformować, że wprowadziliśmy do sprzedaży III etap osiedla Przy Alejach. Na Zaspie, w nadmorskim pasie Gdańska, powstanie kameralna inwestycja obejmująca 48 mieszkań o metrażach od 42 do 89 metrów kwadratowych.

Inwestycja wyróżnia się elegancką, subtelną architekturą – na biało-szarej elewacji 6-kondygnacyjnego budynku będą znajdować się drewniane elementy i stolarka okienna. Dzięki dużym, przeszklonym balkonom mieszkańcy wyższych pięter będą mogli cieszyć się widokiem na Park Millenium Gdańska. Z kolei do lokali znajdujących się na parterze przypisane zostaną ogródki. Do dyspozycji będzie również podziemna hala garażowa z pomieszczeniami na jednoślady.

Niezaprzeczalnym atutem inwestycji Przy Alejach jest jej nadmorska lokalizacja oraz bliskość terenów zielonych – z ulicy Barci Majewskich, gdzie jest realizowany III etap do plaży i mola w Brzeźnie jest niewiele ponad 1,5 km. W zasięgu krótkiego spaceru znajdują się również aż trzy gdańskie parki – Ronalda Reagana, Jana Pawła II oraz Millenium Gdańska wraz z ich placami zabaw, ścieżkami rowerowymi, trasami spacerowymi i strefami rekreacji. W okolicy nie brakuje też szkół, przedszkoli, placówek ochrony zdrowia i sklepów.

W celu bliższego zapoznania się z ofertą mieszkań już wkrótce zapraszamy do Biura Sprzedaży oraz na stronę inwestycji

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat