Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Ruszyła sprzedaż VI etapu inwestycji Ceglana Park w Katowicach!

W ramach kolejnego etapu popularnej inwestycji Ceglana Park w Katowicach, powstaną 162 mieszkania. Klienci będą mieli wybór spośród różnorodnych układów i metraży, począwszy od małych kawalerek, aż po przestronne lokale z antresolami o powierzchniach sięgających blisko 130 metrów kwadratowych.

Na wyższych piętrach przyszli właściciele będą mogli cieszyć się prywatnym tarasem o powierzchni do 48 m kw. Mieszkania na parterze będą miały własne ogródki o powierzchni do 110 m kw. Natomiast mieszkania na średnich piętrach zostaną wyposażone w przestronne balkony. Dodatkowo, na każdym piętrze znajdą się komórki lokatorskie, schowki oraz miejsca na rowery.

Wyróżnikiem tej inwestycji jest doskonała lokalizacja. Osiedle Ceglana Park znajduje się w katowickiej dzielnicy Brynów. W otoczeniu dostępne są liczne obszary zielone, w tym Katowicki Park Leśny i Park Kościuszki, oddalone o kilka minut spacerem. W bliskim sąsiedztwie powstaje kompleks sportowy AWF, który zachęci do aktywnego spędzania czasu. W dodatku, odległość do centrum miasta wynosi zaledwie 2 km, a podróż ułatwia dobrze rozwinięta sieć komunikacji publicznej. W okolicy dostępne są wszystkie udogodnienia codziennego życia, takie jak sklepy, usługi, szkoły, przedszkola oraz placówki medyczne. Sprawną komunikację zapewniają również główne arterie drogowe, w tym autostrada A4. Ceny mieszkań mieszczą się w przedziale od 8 000 do 11 600 zł brutto za metr kwadratowy.

Planowane oddanie do użytkowania przewidziane jest na koniec 2024 roku.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat