Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Ruszyła sprzedaż mieszkań na osiedlu Przemyska Vita!

Wprowadziliśmy do sprzedaży 146 mieszkań w  I etapie inwestycji Przemyska Vita – nowego osiedla na gdańskim Ujeścisku. Projekt będzie wyróżniać się niecodzienną ofertą – oprócz dwóch kameralnych budynków wielorodzinnych powstaną tam również dwupoziomowe wille.

Potencjalni nabywcy mogą wybierać z szerokiego wachlarza mieszkań o funkcjonalnych rozkładach. W 4-piętrowych budynkach wielorodzinnych znajdą się zarówno 32-metrowe kawalerki, jak i przestronne, ponad stumetrowe apartamenty z antresolami. Natomiast w każdej willi zaprojektowaliśmy po cztery lokale, po dwa na parterze i piętrze, z ogródkami oraz dużymi balkonami. Do użytku mieszkańców oddamy również miejsca parkingowe w garażu podziemnym, naziemne stanowiska postojowe, komórki lokatorskie oraz pomieszczenie na jednoślady. Do budowy inwestycji stosujemy wysokiej jakości, energooszczędne materiały, dzięki czemu przyszli lokatorzy będą płacić niższe rachunki za energię cieplną i elektryczną.
Najbliższe otoczenie oferuje bezpośredni dostęp do wielu sklepów i usług. W okolicy znajdują się m.in.: Lidl, Biedronka oraz inne punkty, w których można zrobić codzienne zakupy. Przyszli mieszkańcy docenią także dogodny dostęp do placówek edukacyjnych, w tym szkół i przedszkoli. Zlokalizowany tuż przy osiedlu przystanek tramwajowy umożliwia szybki dojazd komunikacją miejską do centrum Gdańska. Sprawne połączenia z innymi dzielnicami zapewnia oddalona o zaledwie kilka minut jazdy obwodnica Trójmiasta. W bezpośrednim sąsiedztwie Przemyska Vita znajduje się park leśny na Kozaczej Górze wraz z popularną platformą widokową, ścieżkami spacerowymi, trasami rowerowymi, placem zabaw i wybiegiem dla psów. Ukończenie I etapu zaplanowane jest na III kwartał 2025 roku. Autorem projektu architektonicznego jest pracownia B1 Architekci s.c. 

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat