Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Ruszyła sprzedaż nowych mieszkań na Różance

Do oferty trafiły mieszkania z nowego projektu Kaskady Różanki. To inwestycja zlokalizowana na północy Wrocławia, zaledwie 5 km od centrum. W ofercie znajdziemy zarówno kompaktowe mieszkania idealne na start, jak duże lokale liczące nawet 95 m².

 

Kaskady Różanki to projekt obejmujący jeden budynek, w którym znajdziemy 128 mieszkań, garaż podziemny i lokale usługowe usytuowane na parterze. Położenie inwestycji przy ul. Chorwackiej, w obrębie dzielnicy Różanka, to przede wszystkim szybki dojazd do centrum i dostęp do rozwiniętej infrastruktury w najbliższej okolicy. Atutem tej lokalizacji jest także bliskość Odry i rozciągających się wzdłuż niej wałów – popularnego miejsca spacerów i wycieczek rowerowych. Kaskady Różanki będą dobrym wyborem zarówno dla osób szukających mieszkania dla siebie, jak i tych, które myślą o zakupie w celach inwestycyjnych.

 

Zakup mieszkania na wczesnym etapie pozwala na wybór najlepszego układu czy preferowanego usytuowania mieszkania względem stron świata. W ofercie inwestycji Kaskady Różanki szczególnie atrakcyjne mają być mieszkania z dużymi tarasami na wyższych kondygnacjach.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat