Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Ruszyła sprzedaż V etapu inwestycji Ceglana Park w Katowicach!

Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy sprzedaż V etapu osiedla Ceglana Park. W ramach inwestycji powstanie 1 kameralny, trzypiętrowy budynek z 28 mieszkaniami. Nowy etap będzie bezpośrednio sąsiadował z osiedlową promenadą.

Mieszkania, które powstaną w ramach V etapu inwestycji Ceglana Park, będą miały od 42 do 109 mkw —  a część lokali zlokalizowanych na parterze będzie posiadać duże ogródki o powierzchni nawet 160 mkw. Mieszkania na ostatniej kondygnacji będą wyróżniać się przestronnymi tarasami o metrażu do 54 mkw. Koncepcja osiedla inspirowana jest naturą — blisko połowę terenu inwestycji stanowią zieleń i strefy rekreacji. Na osiedlu powstaną aleje spacerowe, atrakcyjne place zabaw dla najmłodszych mieszkańców, tężnia solankowa i staw z pomostem. Aleja z pasem zieleni, która będzie przebiegać wzdłuż budynków oraz ograniczenie ruchu kołowego na terenie osiedla, pozwolą utrzymać kameralny charakter tego miejsca.

Ceglana Park to osiedle łączące bliskość centrum miasta z bliskością terenów zielonych. Inwestycja położona jest na Brynowie, w odległości ok. 1 km od centrum Katowic, w sąsiedztwie dwóch dużych parków: Parku Kościuszki i Katowickiego Parku Leśnego. Nieopodal znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe. Lokalizacja przy ważnych arteriach drogowych umożliwia szybki wyjazd z miasta. Osiedle Ceglana Park zaprojektowane zostało przez architekta Wojciecha Wojciechowskiego, prowadzącego autorską pracownię projektową w Katowicach. Pracownia od wielu lat specjalizuje się w projektowaniu i prowadzeniu inwestycji z zakresu budownictwa ogólnego ze szczególnym uwzględnieniem reprezentacyjnych obiektów użyteczności publicznej oraz osiedli mieszkaniowych.

Budowa V etapu Ceglanej Park rozpocznie się w III kwartale br.