Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Uruchomiliśmy sprzedaż osiedla Lizbońska na warszawskiej Saskiej Kępie!

W ramach inwestycji realizowanej wspólnie z deweloperem Grupo Lar Polska powstanie blisko 2000 mieszkań oraz 15 lokali usługowych. Projekt architektoniczny czerpiący z najlepszych wzorów modernizmu przygotowała renomowana pracownia JEMS Architekci. Planowany termin zakończenia budowy to IV kwartał 2024 r.

W ramach kompleksu wybudowane zostaną cztery kameralne budynki liczące od czterech do pięciu pięter. Oferta obejmuje łącznie 199 mieszkań 2-, 3- i 4-pokojowych o powierzchniach od 37 do 93 m kw. Uzupełni ją także 15 lokali usługowo-handlowych. Mieszkańcy do swojej dyspozycji będą mieli przestronny parking podziemny.

Inwestycja została zaprojektowana zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. W trakcie prac koncepcyjnych został położony nacisk na energooszczędność, dzięki czemu właściciele mieszkań będą ponosić niższe koszty eksploatacyjne. Na osiedlu planowanych jest wiele ekologicznych i funkcjonalnych rozwiązań, m.in. strefa zieleni i zielone dachy, instalacje pod infrastrukturę fotowoltaiczną oraz do ładowania samochodów elektrycznych, budki dla ptaków i owadów oraz zbiorniki retencyjne, gromadzące wodę z opadów atmosferycznych.

Lokalizację osiedla wyróżnia doskonała komunikacja z resztą miasta. Lizbońska powstaje w centralnym punkcie Saskiej Kępy, tuż przy skrzyżowaniu Alei Stanów Zjednoczonych i ulicy Saskiej. W pobliżu kursuje kilkanaście linii autobusowych, zapewniających dobre połączenie ze Śródmieściem oraz stacjami metra.

Saska Kępa od wielu lat pozostaje bardzo pożądaną lokalizacją mieszkaniową – willowa zabudowa w otoczeniu zieleni oraz liczne lokalne restauracje i kawiarenki sprawiają, że jest to jeden z najbardziej prestiżowych adresów w Warszawie. Zalety okolicy docenią także osoby stawiające na aktywny wypoczynek. W pobliżu znajdują się m.in. nadwiślańskie nabrzeża, park Skaryszewski, park nad Balatonem i kilometry ścieżek rowerowych wzdłuż Wisły. Dużą zaletą osiedla jest też dostęp do rozbudowanej infrastruktury miejskiej z placówkami edukacyjnymi, centrami handlowymi czy aptekami i punktami opieki medycznej.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat