Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

VIII etap inwestycji Centralna Park już w sprzedaży!

Kontynuujemy rozbudowę inwestycji Centralna Park, jednego z najbardziej popularnych projektów w Krakowie. W ósmym etapie projektu powstanie w sumie 139 mieszkań – od kawalerek po przestronne, 4-pokojowe lokale. Całość planujemy oddać do użytku na początku 2024 roku. Do wszystkich mieszkań przypisane są przestronne balkony lub ogródki. W ramach inwestycji powstanie również podziemny garaż z komórkami lokatorskimi oraz naziemne miejsca parkingowe. Przestrzeń zewnętrzna zostanie wypełniona zielenią i elementami małej architektury.

Jedną z największych zalet osiedla jest znakomita lokalizacja – inwestycja powstaje przy ulicach Centralnej i Galicyjskiej, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Czyżyny. Rynek Główny oddalony jest zaledwie o 6 km, w bezpośrednim sąsiedztwie mieści się Centrum Handlowe M1. W 2023 roku w pobliżu zostanie otwarty Designer Outlet Kraków, w którego ofercie będzie 120 marek odzieżowych. Nieopodal znajdują się również centrum eventowo-wystawiennicze Expo Kraków oraz Tauron Arena, miejsce licznych koncertów i wydarzeń sportowych.

Rodziny z dziećmi i osoby prowadzące aktywny tryb życia z pewnością docenią niedalekie sąsiedztwo jednego z największych krakowskich parków, 60-hektarowego Parku Lotników Polskich z kilometrami alejek spacerowych, ścieżek rowerowych, placami zabaw dla najmłodszych, skate parkiem, pump trackiem oraz uwielbianym przez młodych krakowiaków Ogrodem Doświadczeń im. Stanisława Lema. Blisko inwestycji położone są także stadion lekkoatletyczny AWF, zespół pływalni, kryte korty tenisowe i ścianka wspinaczkowa. Nie brakuje tu również restauracji, punktów usługowych, szkół i przedszkoli.

Czyżyny dysponują rozbudowaną infrastrukturą komunikacyjną. Na Starówkę dojedziemy stąd w 15 minut, a połączenia z innymi częściami miasta zapewniają liczne linie autobusowe i tramwajowe. W przyszłości do dyspozycji mieszkańców będzie również nowa linia tramwajowa wzdłuż ulicy Nowohuckiej, łącząca Płaszów z Mistrzejowicami. Szybki dojazd do AWF i Politechniki Krakowskiej czyni osiedle Centralna Park atrakcyjnym pod kątem inwestycyjnego zakupu mieszkania na wynajem. Sprawny wyjazd z miasta na urlop czy weekendową wycieczkę zapewnia droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 79.

Ceny mieszkań w VIII etapie zaczynają się już od 8350 zł za m kw. Za projekt architektoniczny inwestycji odpowiada pracownia Saran Architekci.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat