Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Wybudujemy drogi na Ujeścisku  

Miło nam poinformować, że wybudujemy nową drogę łączącą ul. Przemyską z Wadowicką, a także przebudujemy ciąg pieszo-rowerowy. Wzdłuż trasy posadzimy również zieleń oraz zamontujemy elementy małej architektury. Termin ukończenia prac w tym zakresie zaplanowaliśmy na koniec 2026 roku.

Łącznik Przemyska – Wadowicka to inwestycja, która wydatnie podniesie jakość życia w tej części Gdańska. Z drogi będą mogli korzystać wszyscy mieszkańcy dzielnicy, nie tylko naszych okolicznych osiedli: Ujeścisko Vita i Przemyska Vita.

Ujeścisko jest dzielnicą Gdańska, gdzie powstają nowe inwestycje mieszkaniowe, ale również rozbudowana jest lokalna infrastruktura drogowa i komunikacyjna. W ostatnich latach została przebudowana ul. Piotrkowska, co wpłynęło na poprawienie sytuacji komunikacyjnej w tej dzielnicy. Niedawno również oddano do użytku ul. Nową Warszawską. Jest to jedna z najważniejszych inwestycji komunikacji miejskiej w południowej części Gdańska. W ramach tego projektu powstał około 2 km odcinek linii tramwajowej z trzema przystankami, która połączyła al. Havla z pętlą tramwajowo-autobusową Ujeścisko. Dzięki nowej trasie znacznie skrócił się czas dojazdu do centrum Gdańska. Po Nowej Warszawskiej tramwaje mogą jechać z prędkością nawet 70 km/h, z częstotliwością co 5 min w godzinach szczytu.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat