Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Wystawa Akademii Sztuk Pięknych w Wola Center

Prace studentów warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych po raz kolejny wypełniły przestronne patio Wola Center. W biurowcu należącym do LC Corp SA swoimi dokonaniami chwali się I Pracownia Malarstwa Wydziału Grafiki, pod kierownictwem prof. Pawła Nowaka. Uroczysty wernisaż z udziałem władz uczelni oraz  autorów odbędzie się we wtorek, 5 marca, o godzinie 16:00. Wydarzenie jest otwarte dla publiczności. Wystawę będzie można oglądać do 3 czerwca 2019 roku.

Wystawa pracowni zwanej przez studentów i pracowników „jedenastką” to nie pierwsze tego typu wydarzenie w patio Wola Center. Wcześniej swoje prace pokazywali tutaj studenci i absolwenci Pracowni Ceramiki, a także Wydziału Rzeźby warszawskiej ASP. Ich dzieła prezentowane w tak efektownym miejscu, zachwyciły widzów i znawców sztuki.

– Współpraca z ASP w Warszawie daje LC Corp unikalną szansę na mariaż biznesu i artystów. Bardzo cieszy nas kolejna wystawa goszcząca w murach Wola Center i to, że ta unikalna warszawska galeria stała się już stałym punktem na artystycznej mapie stolicy – mówi Tomasz Wróbel, Członek Zarządu LC Corp SA.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat