Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Zapraszamy na Dzień Otwarty na osiedlu Aleje Praskie

W sobotę, 28 października, w godzinach od 10:00 do 15:00 serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty w inwestycji Aleje Praskie, która powstaje przy ulicy Podskarbińskiej 32/34 na warszawskim Grochowie. Podczas wydarzenia będzie można m.in. zapoznać się z ofertą i zarezerwować mieszkanie w najnowszym, piątym etapie inwestycji. 

Dla tych, którzy już kupili mieszkania w Alejach Praskich, Dzień Otwarty to okazja do obejrzenia gotowych lokali i powierzchni wspólnych osiedla, sprawdzenia widoku z okna, zaplanowania wstępnej aranżacji i zasięgnięcia porady u architektów wnętrz z pracowni Galerie Venis, która oferuje usługi wykończenia mieszkań „pod klucz”.

Osoby, które planują zakup nieruchomości w tej inwestycji, będą mogły zapoznać się ofertą najnowszego, piątego etapu osiedla, w ramach którego powstaną 224 mieszkania o metrażach od 29 do 99 m kw. Nasz ekspert ds. kredytów doradzi wszystkim zainteresowanym, jaki kredyt hipoteczny wybrać i pomoże przygotować niezbędną dokumentację dla banku. Zapewniamy także poczęstunek z ciepłymi napojami oraz kącik dla dzieci.

Ceny mieszkań wchodzących w skład piątego etapu zaczynają się od 12 500 zł za metr kwadratowy, a ukończenie budowy planowane jest II kwartał 2025 roku. W sprzedaży znajdują się także ostatnie lokale z dwóch wcześniejszych etapów o krótszych terminach realizacji, do odbioru w październiku br. i styczniu przyszłego roku.

Dzień otwarty dla nowych klientów odbywa się w godzinach 10:00-15:00. Klienci, którzy kupili nieruchomość w inwestycji Aleje Praskie, dostaną zaproszenie do obejrzenia swoich lokali w godzinach: 09:00 do 12:00 (etap II) oraz 12:30 do 15:30 (etap VI).

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat