Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Sky Tower Wrocław

Wrocław, Centrum Południe, ul. Powstańców Śląskich

O projekcie Sky Tower

Sky Tower jest pierwszym, wrocławskim drapaczem chmur, mającym 212 m wysokości. To nowoczesny obiekt multifunkcyjny, będący połączeniem biurowca, centrum usługowo-rozrywkowego, galerii handlowej oraz wyjątkowej atrakcji turystycznej.

Develia sprzedała Sky Tower w 2022 roku, a nowym właścicielem została spółka Olimp Investment. Poniżej prezentujemy charakterystykę budynku oraz odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania związane ze Sky Tower.

Galeria Handlowa Sky Tower to unikalne miejsce wygodnych i szybkich zakupów w centrum Wrocławia. Na parterze znajdziecie rozbudowaną strefę gastronomiczną, gdzie w licznych restauracjach oraz kawiarenkach w miłej atmosferze można spotkać się w gronie przyjaciół i znajomych.

Sky Tower to także miejsce rozrywki i kontaktu ze sztuką. Znajdziecie tutaj między innymi szkołę tańca, uwielbiane przez wrocławian Kolejkowo z oszałamiającą makietą Dolnego Śląska w miniaturze czy kręgielnię z 24 torami. Jeśli interesujecie się sztuką, możecie zobaczyć tu oryginalną, 4-metrową rzeźbę autorstwa Salvadora Dalego o nazwie „Profil czasu”.

Do Sky Tower możecie dojechać komunikacją miejską oraz samochodem. Na kierowców przyjeżdżających do Galerii Handlowej czeka ponad 500 miejsc parkingowych.

Sky Tower to nie tylko galeria handlowa czy miejsce rozrywki. To także centrum biznesowe i doskonała lokalizacja dla spotkań firmowych. Przedstawiamy kilka zalet tego obiektu, o których warto wiedzieć.

Sky Tower posiada swój punkt widokowy

Punkt Widokowy w Sky Tower pozwoli Ci obejrzeć zapierająca dech w piersiach panoramę Wrocławia. Przeszklony punkt widokowy znajduje się na 49 piętrze. Przy dobrej pogodzie widać stąd nie tylko Stare Miasto, zachodnią oraz północną część Wrocławia, ale również położone kilkadziesiąt kilometrów dalej Ślężę, Chełmiec i Śnieżkę. 

Ile pięter ma Sky Tower?

Zastanawiacie się, ile pięter ma Sky Tower? Teraz już wiesz – 50. Czyni to Sky Tower najwyższym budynkiem we Wrocławiu i czwartym w Polsce.

Apartamenty w Sky Tower

Niesamowite widoki, wysoki standard wykończenia i kompletne wyposażenie – tak w skrócie można opisać apartamenty, które możecie wynająć w Sky Tower. Nie zapominajcie, że to jedne z najwyżej położonych apartamentów w Polsce. Szukacie wyjątkowego miejsca na nocleg we Wrocławiu? Nie znajdziecie lepszego niż Sky Tower!

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat