Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Polecaj i odbieraj nagrody

Formularz zgłoszeniowy


Administratorem danych osobowych jest DEVELIA S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. gen. Romualda Traugutta 45 50-416 Wrocław, KRS: 0000253077. Wpisane do formularza dane osobowe uczestnika konkursu przetwarzane będą wyłącznie w celu realizacji umowy i wypełnienia obowiązków prawnych związanych z konkursem na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) i c) pełna treść.

* Dane osobowe osób wyrażających zgodę na otrzymywanie treści marketingowych są przetwarzane w celu przesyłania informacji dotyczących oferty Grupy DEVELIA drogą e-mailową/telefoniczną. Wyrażoną zgodę może Pani/Pan wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Dane osoby polecanej podane w formularzu nie są zapamiętywane po stronie serwisu internetowego www.develia.pl. Dane te są wykorzystywane jedynie do utworzenia wiadomości e-mail do osoby polecanej z prośbą o potwierdzenie jej chęci wzięcia udziału w akcji promocyjnej Polecaj i odbieraj nagrody. Dopiero po wyrażeniu zgody przez osobę polecaną dane zostaną przekazane do Biura Sprzedaży DEVELIA.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat