Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Aleje Praskie – ruszyła budowa IV etapu

Rozpoczęliśmy realizację IV etapu osiedla Aleje Praskie – nowoczesnego, zielonego osiedla na warszawskim Grochowie. W jego ramach wybudujemy 156 mieszkań o metrażach od 30 do blisko 100 metrów kwadratowych. Zostaną przekazane nabywcom w trzecim kwartale 2024 r.

Wszystkie lokale posiadają balkony, tarasy lub ogródki. Miejsca parkingowe w podziemnej hali garażowej mogą zostać dostosowane do zamontowania ładowarek do pojazdów elektrycznych. Na parterze budynków zaplanowaliśmy lokale usługowe. Projekt realizowany jest z zastosowaniem najnowszych technologii i w trosce o ochronę środowiska. Potwierdzeniem tego jest certyfikowanie budynków międzynarodowym systemem BREEAM. Centralnym punktem osiedla będzie przestronny, wewnętrzny dziedziniec, a ruch kołowy zostanie ograniczony do minimum. Na terenie inwestycji powstaną także alejki spacerowe, tężnia solankowa, siłownia plenerowa oraz plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców.

Jedną z głównych zalet osiedla jest doskonała lokalizacja — powstaje przy ulicy Podskarbińskiej na Pradze Południe. To jedna z najdynamiczniej rozwijających się części prawobrzeżnej Warszawy. W pobliżu znajdują się główne arterie drogowe takie jak ul. Grochowska, ul. Targowa, al. Waszyngtona czy al. Stanów Zjednoczonych. W sąsiedztwie zlokalizowany jest również jeden z największych oraz najpiękniejszych warszawskich parków – Park Skaryszewski im. Ignacego Paderewskiego. W okolicy dostępna jest rozbudowana infrastruktura komunikacyjna, usługowa i edukacyjna. Do planowanej stacji metra Mińska będzie stąd zaledwie 500 metrów, które można pokonać w ciągu kilkuminutowego spaceru.

Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Tremend, a Generalnym Wykonawcą jest firma TECHBAU Budownictwo. Ceny zaczynają się już od 11 400 zł za metr kwadratowy.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat