Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Bemowo Vita – rozpoczynamy przedsprzedaż mieszkań

Mieszkania na osiedlu Bemowo Vita są już dostępne w przedsprzedaży. W naszej najnowszej inwestycji na warszawskim Bemowie wybudujemy dwa kameralne, pięciokondygnacyjne budynki. Oferujemy w nich łącznie 225 mieszkań o funkcjonalnych rozkładach i metrażach – od kompaktowych kawalerek, liczących od 25 m kw., po przestronne apartamenty o powierzchni ponad 147 m kw.

Projekt uwzględnia liczne udogodnienia dla mieszkańców, w tym podziemne parkingi z miejscami do ładowania aut elektrycznych oraz stojaki na rowery. Powierzchnie zewnętrzne osiedla zostaną zagospodarowane starannie zaaranżowaną zielenią i ogrodami deszczowymi. Dla najmłodszych powstanie również specjalna strefa zabaw, a dorośli mieszkańcy będą mogli korzystać z terenów do aktywności i rekreacji, połączonych ze ścieżkami zachęcającymi do spacerów na łonie natury.

Wszystkie przestrzenie w budynkach będą dobrze doświetlone światłem dziennym dzięki doskonałej ekspozycji okien względem stron świata. Natomiast na parterach zlokalizowano ogródki do dowolnej aranżacji mieszkańców.

Chrzanów, południowo-zachodnia część dzielnicy Bemowo, to jedna z najszybciej rozwijającej się części Warszawy. Dzięki bliskości ulic Lazurowej, Połczyńskiej i trasy S8, a w przyszłości także stacji II linii metra, okolica jest bardzo dobrze skomunikowana z innymi rejonami stolicy. Otoczenie osiedla to także bogata infrastruktura, która ułatwia codzienne życie. W bliskim sąsiedztwie znajdują się centrum handlowe, liczne sklepy, punkty usługowe, żłobki, przedszkola, szkoły, a także obiekty sportowe i placówki zdrowia. Bemowo z rozległymi terenami rekreacyjnymi zachęca do relaksu i aktywności na świeżym powietrzu.

Osiedle Bemowo Vita to wspólne dzieło Develii, BDM Architekci oraz zespołu Tomasza Trzupki. Ceny mieszkań zaczynają się od 14 999 zł za m kw.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat