Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Słoneczne Miasteczko – rozpoczęcie przekazywania lokali XIII etapu

Słoneczne Miasteczko to osiedle kameralnych, 3-piętrowych budynków, które od ponad 10 lat rozbudowywane jest w cichej i zielonej części Krakowa, przy ul. Henryka i Karola Czeczów w dzielnicy Bieżanów-Prokocim. W ramach XIII etapu powstało 108 lokali o metrażach od 23 do 92 m kw., nabywcy mogli wybierać od kawalerek do przestronnych, dwupoziomowych mieszkań 5 pokojowych. Do wszystkich – w zależności od kondygnacji – przypisane są balkony lub ogródki. Na potrzeby mieszkańców powstała też podziemna hala garażowa z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi. Całość zrealizowano w tzw. podwyższonym standardzie deweloperskim z użyciem wysokiej jakości materiałów budowlanych i wykończeniowych.

Bieżanów-Prokocim to dzielnica, która łączy w sobie zalety rozbudowanej infrastruktury lokalnej z dobrym dojazdem do pozostałych części Krakowa. W okolicy nie brakuje przedszkoli, szkół, sklepów i placówek ochrony zdrowia. Niska zabudowa i obfitość terenów zielonych pozwalają jednocześnie odpocząć w ciszy i spokoju od wielkomiejskiego zgiełku. Wschodnia obwodnica autostrady S7 umożliwia szybki wyjazd z miasta. Tuż obok osiedla znajduje się oddana niedawno stacja kolejowa Kraków Złocień – za pośrednictwem szybkiej kolei aglomeracyjnej dojazd do centrum zajmuje kilkanaście minut.

Słoneczne Miasteczko to nie jedyna inwestycja Develii w Krakowie. W sprzedaży znajdują się projekty Centralna Park na Czyżynach, Przy Mogilskiej w dzielnicy Prądnik Czerwony oraz Grzegórzecka 77 na Grzegórzkach.

 

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat