Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Dzień Otwarty w inwestycji Kaskady Różanki

Już 5 listopada na osiedlu Kaskady Różanki odbędzie się Dzień Otwarty, na który serdecznie zapraszamy zarówno naszych dotychczasowych klientów, jak i osoby, które wciąż szukają dla siebie mieszkania. Podczas wydarzenia będzie można obejrzeć gotowe lokale w naszej inwestycji przy ul. Chorwackiej 41, a także porozmawiać z doradcami ds. nieruchomości, ekspertami kredytowymi i architektami wnętrz. Na miejscu nie zabraknie też poczęstunku oraz atrakcji dla dzieci.

Kaskady Różanki to inwestycja zlokalizowana na północy Wrocławia, blisko nadodrzańskich wałów i zaledwie 5 km od centrum miasta. Z pewnością docenią ją osoby, którym zależy na ciszy i spokoju, bez rezygnowania z wygód miejskiej infrastruktury. W 6-piętrowym budynku  powstanie 128 mieszkań o zróżnicowanych układach i metrażach. W ofercie znajdują się kompaktowe mieszkania idealne na start oraz większe, kilkupokojowe lokale o powierzchni do 95 m². Wszystkie będą miały dodatkową, otwartą przestrzeń w postaci balkonu, ogrodu lub tarasu. Do dyspozycji mieszkańców będzie także podziemna hala garażowa z komórkami lokatorskimi. W inwestycji przewidziano również powierzchnie komercyjne na lokale usługowe, choć w obrębie dzielnicy Różanka z łatwością można znaleźć liczne sklepy, apteki, a także szkoły, przedszkola czy placówki ochrony zdrowia.

Podczas Dnia Otwartego nasi przedstawiciele zaprezentują wszystkim chętnym gotowe w inwestycji mieszkania, których ceny zaczynają się już od 9 499 zł za metr kwadratowy. Do dyspozycji będą także doradcy kredytowi oraz architekci wnętrz ze współpracującej z nami pracowni projektowej Galerie Venis. Będziemy czekali na Państwa w godzinach 10:00 ­­– 15:00. Na czas zwiedzania inwestycji będzie można zostawić dzieci pod opieką profesjonalnych animatorów.

Zapraszamy i do zobaczenia!

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat