Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Zapraszamy na Dzień Otwarty w inwestycji Aleje Praskie

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty na osiedlu Aleje Praskie. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 13 maja, w godzinach 10.00-15.00. Będzie można obejrzeć gotowe mieszkania i otoczenie inwestycji, zasięgnąć porad architektów wnętrz czy sprawdzić zdolność kredytową. Do zobaczenia przy Podskarbińskiej 32/34!

Dzień Otwarty to znakomita okazja, żeby dowiedzieć się więcej o Alejach Praskich i zobaczyć osiedle na żywo. Będzie można obejrzeć mieszkania, sprawdzić widok z okna, wstępnie zaplanować aranżację mieszkania czy porozmawiać o szczegółach projektu i zarezerwować mieszkanie z gwarancją stałej ceny. Na wszystkich dorosłych czeka strefa chillout  z poczęstunkiem, a najmłodszych — zabawy prowadzone przez profesjonalnych animatorów.

Aleje Praskie to zielone osiedle, które realizujemy na Kamionku-Grochowie, dynamicznie rozwijającej się części Pragi Południe. Obecnie w sprzedaży znajdują się lokale z II, IV i VI etapu inwestycji. Do dyspozycji klientów do końca tego roku oddamy ponad 200 mieszkań o zróżnicowanych rozkładach i metrażach. W ofercie dostępne są lokale 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe o powierzchniach od 29,87 do 99,68 m kw. Ceny zaczynają się od 11 800 zł za metr. Wszystkie posiadają balkony, tarasy lub ogródki. Miejsca parkingowe w podziemnej hali garażowej mogą zostać dostosowane do zamontowania ładowarek do pojazdów elektrycznych. Na parterze budynków zaplanowano lokale usługowe. Na terenie inwestycji powstaną alejki spacerowe, tężnia solankowa, siłownia plenerowa oraz plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców. Centralnym punktem osiedla będzie przestronny, wewnętrzny dziedziniec, a ruch kołowy zostanie ograniczony do minimum.

Projekt realizowany jest z zastosowaniem najnowszych technologii i w trosce o ochronę środowiska. Potwierdzeniem tego jest certyfikowanie budynków międzynarodowym systemem BREEAM.

Jedną z głównych zalet osiedla jest doskonała lokalizacja. W jego pobliżu znajdują się ważne arterie drogowe — ul. Grochowska, ul. Targowa, al. Waszyngtona czy al. Stanów Zjednoczonych. W sąsiedztwie zlokalizowany jest również jeden z największych oraz najpiękniejszych warszawskich parków – Park Skaryszewski im. Ignacego Paderewskiego. W okolicy dostępna jest rozbudowana infrastruktura komunikacyjna, usługowa i edukacyjna. Do planowanej stacji metra Mińska będzie zaledwie 500 metrów.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat