Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Etapy VIII i IX osiedla Centralna Park już gotowe

Z przyjemnością informujemy, że uzyskaliśmy pozwolenie na użytkowanie kolejnych dwóch etapów naszej krakowskiej inwestycji Centralna Park. W ich ramach powstały w sumie 293 lokale. Przekazania ruszą już niebawem.
Osiedle Centralna Park realizowane jest przy ulicach Centralnej i Galicyjskiej na Czyżynach, w północno-wschodniej części Krakowa. Mieszkania w tym projekcie od lat cieszą się dużym zainteresowaniem wśród nabywców, którzy doceniają połączenie atrakcyjnej lokalizacji, funkcjonalnej, wygodnej architektury i dostępu do rozbudowanej miejskiej infrastruktury.
Rynek Główny oddalony jest zaledwie o 6 kilometrów, w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się Centrum Handlowe M1 oraz CH Kraków Plaza. Nieopodal działają także centrum eventowo-wystawiennicze Expo Kraków oraz Tauron Arena, miejsce licznych koncertów i wydarzeń sportowych.
Czyżyny położone są północno-wschodniej części Krakowa. W pobliżu znajdują się rozległe tereny zielone, w tym m.in. Park Lotników Polskich. To idealna przestrzeń do aktywnego wypoczynku i relaksu na świeżym powietrzu, z alejkami spacerowymi, ścieżkami dla rowerzystów oraz placami zabaw.

Obecnie w budowie jest etap X, którego zakończenie planujemy w drugiej połowie przyszłego roku. Posiadamy także grunty na sąsiednich działkach, na których będziemy realizować kolejne fazy tego popularnego osiedla.