Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Grzegórzecka 77 najlepszą inwestycją mieszkaniową w Krakowie wg obido.pl

Osiedle Grzegórzecka 77 zajęło I miejsce w Rankingu Inwestycji Mieszkaniowych w Krakowie według obido.pl za I kwartał 2022 roku. Zestawienie jest organizowane cyklicznie, a najlepsze oferty wyłaniane są na podstawie preferencji użytkowników portalu.

Grzegórzecka 77 to wyjątkowa inwestycja usytuowana w samym centrum Krakowa, w odległości zaledwie 2 km od Rynku Głównego. Dzięki takiemu położeniu mieszkańcy mogą korzystać z pełnej infrastruktury handlowej, usługowej i edukacyjnej stolicy Małopolski. Projekt realizowany jest w kilku etapach. W obecnej VI fazie realizacji wprowadzono do oferty 117 mieszkań oraz 9 lokali usługowych. Do wyboru są lokale o szerokim wachlarzu metraży – od 29 do 94 m2.

Ranking najlepszych inwestycji powstał w oparciu o zainteresowanie użytkowników obido.pl. Dokonują oni oceny ofert deweloperów pod względem takich kryteriów jak lokalizacja, infrastruktura komunikacyjna czy sąsiedztwo terenów zielonych i rekreacyjnych. Trzy najlepsze inwestycje w danym kwartale roku wybierane są z uwagi na największą liczbę pozytywnych głosów oddanych przez osoby korzystające z portalu.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat