Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

II etap osiedla Przemyska Vita już w sprzedaży.

II etap osiedla Przemyska Vita już w sprzedaży.

Ruszyła sprzedaż II etapu inwestycji Przemyska Vita na gdańskim Ujeścisku. W jego ramach wybudujemy 256 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od ponad 29 do blisko 120 m kw. Powstaną łącznie cztery budynki wielorodzinne oraz pięć dwupoziomowych willi miejskich, w których zaprojektowaliśmy po cztery lokale z ogródkami oraz dużymi balkonami.

Inwestycja wyróżnia się atrakcyjnym zagospodarowaniem powierzchni zewnętrznych. Aż 40% osiedla przeznaczyliśmy pod tereny zielone z licznymi nasadzeniami drzew i krzewów.  Powstaną tu m.in.: zjazd linowy – tyrolka, która uatrakcyjni czas spędzany na świeżym powietrzu, dwa place zabaw, polana do jogi, ławeczki, a także stolik do szachów. Aktywną rekreację umożliwi siłownia zewnętrzna, tor do dysk-golfa, zjeżdżalnia na skarpie czy boisko do gry w bule. Odpoczynek i relaks umilą ogrody deszczowe, leżaki oraz stoły piknikowe W projekcie uwzględniliśmy również wybieg dla psów.

Do użytku mieszkańców oddane zostaną stojaki rowerowe oraz wózkarnia. Dla samochodów przygotowane będą miejsca w garażu podziemnym oraz na parkingu zewnętrznym, w tym częściowo zadaszonym.

Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z resztą aglomeracji trójmiejskiej. W bezpośrednim sąsiedztwie, wzdłuż ulicy Nowa Warszawska, przebiega linia tramwajowa. Sprawne połączenia z innymi dzielnicami zapewnia również oddalona o zaledwie kilka minut jazdy obwodnica Trójmiasta. W pobliżu inwestycji znajduje się park leśny na Kozaczej Górze wraz z popularną platformą widokową, ścieżkami spacerowymi, trasami rowerowymi, placem zabaw i wybiegiem dla psów. Najbliższe otoczenie oferuje rozbudowaną infrastrukturę usługowo – handlową oraz edukacyjną ze szkołami i przedszkolami.

Budowa II etapu osiedla rozpocznie się już marcu br., a jej zakończenie planowane jest na koniec 2025 r.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat