Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

IV etap inwestycji City Vibe już w sprzedaży

Miło nam poinformować, że zainaugurowaliśmy sprzedaż mieszkań IV etapu inwestycji City Vibe, którą realizujemy przy ul. Myśliwskiej 68 na Płaszowie, w krakowskiej dzielnicy Podgórze. W ramach tej fazy osiedla powstaną dwa 5-piętrowe budynki, a w każdym z nich 137 mieszkań o zróżnicowaniach metrażach od 30 do 80 m kw. i ustawnych rozkładach, umożliwiających atrakcyjną aranżację wnętrz. Do dyspozycji mieszkańców zostanie oddana także podziemna hala garażowa oraz boksy lokatorskie.

Przy projektowaniu osiedla położyliśmy duży nacisk na bliskość natury oraz bogatą ofertę rekreacyjną. Zielone tereny o powierzchni ponad 1 ha zostaną atrakcyjnie zagospodarowane – powstanie m.in. jeziorko, reprezentacyjny plac z podświetlaną fontanną, deptak oraz pełna drzew i krzewów strefa parkowa. Nabywcy będą mogli korzystać m.in. z siłowni plenerowej oraz boiska do siatkówki. Dla dzieci przewidzieliśmy bezpieczne place zabaw oraz przestrzeń kreatywną. Ruch kołowy na terenie City VIbe został ograniczony do minimum, co wpłynie na bezpieczeństwo najmłodszych. Miłośnicy jednośladów będą mieli do dyspozycji stojaki na rowery umieszczone przed budynkami, a także boksy lokatorskie znajdujące się w garażu.

Będący częścią dzielnicy Podgórze, Płaszów łączy w sobie bliskość ścisłego centrum Krakowa oraz dostęp do rozległych terenów zielonych i rekreacyjnych. Na terenie Podgórza działają liczne kluby sportowe, pływalnia, korty tenisowe oraz tor łuczniczy. Dużą popularnością cieszy się pobliski Zalew Bagry z plażą, przystaniami wodnymi i wypożyczalniami wodnego sprzętu. W pobliżu City Vibe znajduje się także zrewitalizowany Park Rzeczny Ogród Płaszów, Staw Płaszowski, Kopiec Krakusa i dzikie nabrzeża Wisły, które mogą być idealnym miejscem na codzienny jogging czy rodzinne spacery.

Kolejną zaletą osiedla jest bogata infrastruktura lokalna. Najbliższa szkoła i przedszkole znajdują się w odległości jedynie 400 metrów od City Vibe. Tuż obok są również plac zabaw, boisko do koszykówki oraz skatepark. W ciągu kilku minut jazdy samochodem można dojechać do galerii handlowych Bonarka, Galerii Kazimierz oraz M1. Dojazd rowerem na Uniwersytet Jagielloński czy Dworzec Główny zajmie 30 minut. W ramach inwestycji współfinansujemy też realizację nowej drogi łączącej ulicę Myśliwską z Nowohucką, która jeszcze bardziej usprawni komunikację z innymi dzielnicami miasta.

Autorem projektu architektonicznego IV etapu City Vibe jest pracownia B2 Studio. Zakończenie zaplanowane jest na przełomie III/ IV kwartału 2025 roku. Ceny zaczynają się już od 11 500 zł za metr kwadratowy.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat