Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Konkurs na najlepszą aranżację mieszkania

Kupiłeś mieszkanie w inwestycji LC Corp? Urządziłeś je tak, jak lubisz i jesteś dumny z efektu końcowego? Weź udział w konkursie i pochwal się zdjęciami swojego wnętrza. Do wygrania atrakcyjne nagrody – bony Sodexo o wartości od 2 do 4 tys. zł i tablety Samsung.

Konkurs rozpoczyna się 11 kwietnia 2016 roku. Pierwsza tura potrwa do 9 maja, druga, rozstrzygająca, do 17 maja. Zasady są proste. Wystarczy zrobić zdjęcia swojego mieszkania (maksymalnie 5) i zgłosić je do zabawy za pomocą strony fotokonkurs.develia.pl. Każdego dnia można głosować na najlepsze prace i zachęcić do głosowania znajomych. Do finału dostaną się autorzy 20 galerii, które zbiorą największą liczbę głosów. W głosowaniu finałowym biorą udział tylko uczestnicy konkursu. Finaliści mają do oddania trzy głosy na najlepsze zdjęcia z wyłączeniem swoich, pozostali uczestnicy oddają jeden głos.

Nagrody ufundowane przez LC Corp to bony Sodexo o wartości 4 tys. zł za zajęcie I miejsca, 3 tys. zł za miejsce drugie i 2 tys. zł za trzecie. Dodatkowo autorzy najciekawszych pomysłów aranżacyjnych zostaną nagrodzeni tabletami marki Samsung. Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi  najpóźniej 23 maja 2016 r.

Regulamin można znaleźć na stronie fotokonkurs.develia.pl.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat