Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Zapraszamy na Bemowo na Dzień Otwarty!

W sobotę, 11 maja, w godzinach od 10:00 do 15:00 serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty w inwestycji Bemosphere, która powstaje przy ulicy Szeligowskiej 24 na warszawskim Bemowie. Podczas wydarzenia będzie można m.in. zapoznać się z ofertą i zarezerwować mieszkanie w najnowszym, IV etapie inwestycji, a także dowiedzieć się wszystkiego o powstającym po sąsiedzku osiedlu Bemowo Vita.

Dla tych, którzy już kupili mieszkania w Bemosphere, Dzień Otwarty to z kolei okazja do obejrzenia gotowych lokali i części wspólnych osiedla, sprawdzenia widoku z okna, zaplanowania wstępnej aranżacji i zasięgnięcia porady u architektów wnętrz z pracowni Deer Design, która oferuje usługi wykończenia mieszkań „pod klucz”.

Ci jeszcze niezdecydowani będą mogli dowiedzieć się na miejscu wszystkiego o obu osiedlach, a nawet podpisać umowę rezerwacyjną na wybrany lokal. Nasz ekspert ds. kredytów doradzi wszystkim zainteresowanym, jaki kredyt hipoteczny wybrać i pomoże przygotować niezbędną dokumentację dla banku. Zapewniamy także lody, poczęstunek z ciepłymi napojami oraz kącik dla dzieci z licznymi atrakcjami i opieką profesjonalnych animatorów.

Bemosphere i Bemowo Vita to nowoczesne osiedla mieszkaniowe, które Develia realizuje na Chrzanowie w warszawskiej dzielnicy Bemowo. Znajdujący się aktualnie w sprzedaży IV etap Bemosphere to 213 mieszkań o metrażach od 28 do 82 m kw. Z kolei ofertę Bemowo Vita stanowi 225 lokali od 30 do 78 m kw., rozlokowanych w dwóch budynkach. Do wszystkich mieszkań w obu projektach przypisane są tarasy, balkony lub zielone ogródki. Pojazdy będzie można parkować w podziemnych halach garażowych z komórkami lokatorskimi.

Dużym atutem bemowskich inwestycji Develii jest bezpośrednie sąsiedztwo planowej stacji Chrzanów – przystanku końcowego III linii warszawskiego metra, które zapewni szybko do Śródmieścia i innych dzielnic. W pobliżu obu osiedli powstaje również nowoczesny, publiczny zespół szkolno-przedszkolny.

Okolica oferuje także atrakcje kulturalne i rekreacyjne. Tylko 20-minutowy spacer (lub 5-minutowa przejażdżka rowerowa) dzieli oba projekty od Parku Górczewska, który jest doskonałym miejscem do aktywnego wypoczynku. Dzieci mogą tu korzystać z placów zabaw, trampolin, huśtawek i boisk, na starszych czekają ścieżki rowerowe i spacerowe. Ponadto w parku znajduje się amfiteatr, w którym regularnie organizowane są plenerowe imprezy kulturalne.

Ceny mieszkań w Bemosphere zaczynają się od 15 999 zł, a w Bemowo Vita – 14 999 zł za metr kwadratowy, a Ukończenie budowy planowane jest odpowiednio na IV i III kwartał 2025 roku.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat