Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

LC Corp jednym z najlepszych pracodawców

W badaniu przeprowadzonym przez firmę Antal ankietowani wskazali LC Corp jako jednego z najbardziej pożądanych pracodawców w branży nieruchomości i budowlanej.

Jest to już 6. edycja rankingu, który powstaje w oparciu o głosy polskich specjalistów i managerów. W tegorocznym badaniu wzięło udział 3427 osób reprezentujących różne branże. Wyróżniono 63 firmy z 14 sektorów rynku takich, jak nieruchomości, bankowość, ubezpieczenia, handel detaliczny, e-commerce czy opieka zdrowotna. Jak zaznaczają autorzy badania, na przestrzeni lat zauważalna jest zmiana kryterium wyboru pracodawcy. Ważniejsze od wynagrodzenia są wielkość i prestiż firmy, styl zarządzania i kultura organizacyjna oraz innowacyjność.

(źródło: http://antal.pl/trendy/raporty-rynku-pracy/18-najbardziej-po%C5%BC%C4%85dani-pracodawcy )

LC Corp znalazło się w pierwszej trójce najbardziej pożądanych pracodawców na rynku nieruchomości i budowlanym. – To wyróżnienie utwierdza nas w przekonaniu, że wizerunek wśród pracowników jest równie ważny, co postrzeganie naszej firmy przez klientów i kontrahentów – mówi Dariusz Niedośpiał, Prezes Zarządu LC Corp. – Stabilny deweloper to stabilny pracodawca. Ta zasada działa w dwie strony i pomaga budować zaufanie, które procentuje – dodaje.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat