Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Legnicka Vita już w sprzedaży

Uruchomiliśmy sprzedaż mieszkań w inwestycji Legnicka Vita, która powstanie na wrocławskich Popowicach. W dwubryłowym budynku liczącym 15 i 17 pięter wybudujemy 290 lokali. Z mieszkań położonych na najwyższych kondygnacjach będzie rozciągać się spektakularny widok na panoramę miasta.

Dzięki szerokiej palecie metraży i rozkładów każdy znajdzie w inwestycji Legnicka Vita lokal odpowiadający jego preferencjom. Duży wybór mieszkań 3- i 4-pokojowych sprawia, że jest to interesująca propozycja dla rodzin z dziećmi. Single ceniący szybki dojazd do centrum miasta mogą wybierać spośród bogatej oferty kompaktowych mieszkań liczących około 41 m kw. Nie brakuje także propozycji dla inwestorów planujących zakup z przeznaczeniem na wynajem. Każde z nich będzie posiadało przestronny balkon. Na parterze budynku zaplanowaliśmy lokale usługowe.

Powstanie tutaj także podziemna hala garażowa z platformami parkingowymi i tradycyjnymi miejscami postojowymi oraz kilkanaście naziemnych miejsc postojowych, w tym sześć przeznaczonych dla osób z niepełnosprawnościami. Z myślą o entuzjastach rowerów, zamontujemy na terenie inwestycji stojaki dla jednośladów. Znajdzie się tu również atrakcyjny plac zabaw dla dzieci, a przestrzenie zewnętrzne zostaną urozmaicone elementami małej architektury oraz rozległymi nasadzeniami traw ozdobnych, krzewów i drzew, m.in. magnolii. Na własny koszt rozbudujemy również system ścieżek pieszych i rowerowych w okolicy.

Budynek położony jest bezpośrednio przy popularnym centrum handlowym Magnolia Park. Szeroka oferta ulubionych marek zaspokoi potrzeby wszystkich zainteresowanych. To także miejsce z urozmaiconą ofertą kulinarną oraz rekreacyjną i sportową. W odległości około 1,3 km znajduje się Wrocławska hala widowiskowo-sportowa „Orbita” zachęcająca do korzystania z m.in. krytej i otwartej pływalni, siłowni czy sauny.

Kolejną zaletą lokalizacji jest bliskość terenów zielonych. Zaledwie 200 metrów od inwestycji znajduje się zadrzewiony skwer. W ciągu kilkuminutowego spaceru można dojść do parku Polana Popowicka, liczącego aż 16 ha powierzchni. Rozległe tereny rekreacyjne nad brzegiem Odry sprzyjają relaksowi i aktywności fizycznej.

Legnicka Vita jest doskonale skomunikowana z innymi częściami miasta. Przebiegającą nieopodal szeroką ulicą Legnicką można dostać się do oddalonego o 3 km centrum Wrocławia w zaledwie kilka minut. Kursują tu również liczne linie wrocławskiej komunikacji miejskiej – zarówno autobusowe, jak i tramwajowe. Istotnym atutem jest także znajdująca się w pobliżu stacja kolejowa Mikołajów.

Prace budowlane rozpoczniemy w już w drugiej połowie marca, ich ukończenie planujemy na IV kwartał 2025 r. Ceny zaczynają się już od 12 300 zł za metr kwadratowy.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat