Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Metro przy inwestycji Toruńska Vita już kursuje!

Miło nam poinformować, że pod koniec września otwarte zostały trzy kolejne stacje drugiej linii warszawskiego Metra, w tym przystanek Bródno. Dzięki temu przyszli mieszkańcy inwestycji Toruńska Vita będą mogli dojechać do centrum miasta w zaledwie kilkanaście minut.

Stacja „Bródno” zlokalizowana jest przy ulicy Kondratowicza, w pobliżu skrzyżowania z Rembielińską. Z Toruńskiej 92, gdzie powstaje osiedle, dojdziemy tu w ciągu kilkuminutowego spaceru. To nie jedyna zaleta inwestycji, jeśli chodzi o infrastrukturę komunikacyjną – w okolicy nie brakuje przystanków autobusowych i tramwajowych, a dzięki bliskości obwodnicy ulicy Toruńskiej szybko dojedziemy stąd do innych dzielnic lub na trasy wylotowe z miasta.

Toruńska Vita to idealna propozycja dla ludzi młodych, którzy chcą mieć dostęp do możliwości, jakie oferuje duża metropolia. W czteropiętrowym budynku o prostej, neomodernistycznej architekturze powstanie w sumie 196 lokali o zróżnicowanych metrażach (od 30 do 105 m kw.) i przemyślanych rozkładach, umożliwiających wykorzystanie powierzchni w najbardziej efektywny sposób. Projekt charakteryzuje szeroka paleta dostępnych mieszkań – od kawalerek z aneksem sypialnym po przestronne, 4-pokojowe lokale. W każdym z nich zaprojektowano balkon, a w parterowych – ogródek. Budynek będzie wyposażony w cichobieżne windy, przewidziano także podziemną halę garażową z komórkami lokatorskimi i boksami rowerowymi. Sąsiedztwo Parku Bródnowskiego stwarza idealne warunki do spacerów i wypoczynku na świeżym powietrzu. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajduje się również boisko piłkarskie, pływalnia i lodowisko.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat