Metro przy inwestycji Toruńska Vita już kursuje!

Miło nam poinformować, że pod koniec września otwarte zostały trzy kolejne stacje drugiej linii warszawskiego Metra, w tym przystanek Bródno. Dzięki temu przyszli mieszkańcy inwestycji Toruńska Vita będą mogli dojechać do centrum miasta w zaledwie kilkanaście minut.

Stacja „Bródno” zlokalizowana jest przy ulicy Kondratowicza, w pobliżu skrzyżowania z Rembielińską. Z Toruńskiej 92, gdzie powstaje osiedle, dojdziemy tu w ciągu kilkuminutowego spaceru. To nie jedyna zaleta inwestycji, jeśli chodzi o infrastrukturę komunikacyjną – w okolicy nie brakuje przystanków autobusowych i tramwajowych, a dzięki bliskości obwodnicy ulicy Toruńskiej szybko dojedziemy stąd do innych dzielnic lub na trasy wylotowe z miasta.

Toruńska Vita to idealna propozycja dla ludzi młodych, którzy chcą mieć dostęp do możliwości, jakie oferuje duża metropolia. W czteropiętrowym budynku o prostej, neomodernistycznej architekturze powstanie w sumie 196 lokali o zróżnicowanych metrażach (od 30 do 105 m kw.) i przemyślanych rozkładach, umożliwiających wykorzystanie powierzchni w najbardziej efektywny sposób. Projekt charakteryzuje szeroka paleta dostępnych mieszkań – od kawalerek z aneksem sypialnym po przestronne, 4-pokojowe lokale. W każdym z nich zaprojektowano balkon, a w parterowych – ogródek. Budynek będzie wyposażony w cichobieżne windy, przewidziano także podziemną halę garażową z komórkami lokatorskimi i boksami rowerowymi. Sąsiedztwo Parku Bródnowskiego stwarza idealne warunki do spacerów i wypoczynku na świeżym powietrzu. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajduje się również boisko piłkarskie, pływalnia i lodowisko.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat