Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Mieszkania VI i VII etapu Centralna Park już gotowe

Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy przekazywanie kluczy do mieszkań w VI i VII etapie osiedla Centralna Park – naszej inwestycji na krakowskich Czyżynach. W ramach obu tych faz projektu wybudowaliśmy 478 lokali mieszkalnych i 16 usługowych. Wszystkie znalazły już właścicieli.

Każde mieszkanie dysponuje własnym balkonem, tarasem lub ogródkiem. Do dyspozycji nabywców oddaliśmy również podziemne hale garażowe z komórkami lokatorskimi i schowkami na jednoślady. Nie zapomnieliśmy również o otoczeniu inwestycji – najmłodsi  będą mogli korzystać z atrakcyjnego placu zabaw, a ci nieco starsi – z plenerowej siłowni.

Mocną stroną projektu Centralna Park jest atrakcyjna lokalizacja – osiedle powstaje przy ulicach Centralnej i Galicyjskiej, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Czyżyny. Stare Miasto oddalone jest o zaledwie o 5,5 kilometra. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się centrum eventowo-wystawiennicze Expo Kraków. W pobliżu zlokalizowane są ATUT Galicyjska, Centrum Handlowe M1 oraz Tauron Arena, miejsce licznych koncertów i wydarzeń sportowych.

Rodziny z dziećmi oraz miłośnicy aktywnego trybu życia docenią bliskie położenie jednego z największych krakowskich parków, 60-hektarowego Parku Lotników Polskich z kilometrami alejek spacerowych, ścieżek rowerowych, placami zabaw dla najmłodszych, skate parkiem, pump trackiem oraz uwielbianym przez młodych krakowian Ogrodem Doświadczeń im. Stanisława Lema. Blisko osiedla położone są także stadion lekkoatletyczny AWF, zespół pływalni, kryte korty tenisowe i ścianka wspinaczkowa. W okolicy znajduje się wiele restauracji, punktów usługowych, szkół i przedszkoli.

Czyżyny cieszą się rozbudowaną infrastrukturą komunikacyjną. Do centrum Krakowa dojedziemy w 15 minut, a połączenia z innymi częściami miasta zapewniają liczne linie autobusowe i tramwajowe. W przyszłości do dyspozycji mieszkańców będzie również nowa linia tramwajowa wzdłuż ulicy Nowohuckiej, łącząca Płaszów z Mistrzejowicami. Szybki dojazd do AWF i Politechniki Krakowskiej czyni projekt Centralna Park atrakcyjnym pod kątem inwestycyjnego zakupu mieszkania na wynajem. Sprawny wyjazd z miasta zapewnia droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 79.

W sprzedaży znajdują się lokale z obecnie realizowanych etapów VII i XI.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat