Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Nowa hala sportowa w pobliżu Osiedla Nowa Racławicka

Lokalizacja Osiedla Nowa Racławicka zapewnia nie tylko doskonałą infrastrukturę oraz bliskość terenów zielonych, ale także dostęp do miejsc sportowo-rekreacyjnych. Przy ulicy Racławickiej 62 w miejscu dawnych basenów sportowych WKS Śląsk Wrocław powstaje nowa miejska hala sportowa.

Odbiór inwestycji z pozwoleniem na użytkowanie planowany jest na koniec października 2021 roku. Obiekt będzie przeznaczony do treningów sportów walki, a dokładniej: boksu, judo, zapasów oraz podnoszenia ciężarów. W hali dla sportowców przewidziano siłownię, salę do odnowy biologicznej i fizjoterapii oraz pięć pomieszczeń z szatniami. Znajdą się tam także miejsca do gry w tenisa stołowego i w bilarda, sauna oraz baro-kawiarnia.

Jak zapewniają władze miasta, hala ma służyć wszystkim mieszkańcom Wrocławia, nie tylko jako obiekt rekreacyjno-sportowy, ale też w zakresie fizykoterapii oraz medycznej. Będą wyznaczone godziny dla chętnych spoza klubowych struktur WKS Śląska, a zajęcia poprowadzą znani sportowcy. Zatem w pobliżu osiedla Nowa Racławicka już niebawem pojawi się kolejny ciekawy obiekt sportowo-rekreacyjny.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat