Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Ocalić od zapomnienia

Grupa LC Corp miała zaszczyt jako sponsor przyczynić się do wyjątkowego projektu, upamiętniającego historię Warszawy . „Miasto ruin”, spektakularna produkcja Muzeum Powstania Warszawskiego, od teraz dostępna jest w formacie blu-ray.

Innowacyjna technologia gwarantuje bardzo wysoką jakość obrazu, który podziwiać możemy już nie tylko w sali kinowej warszawskiego muzeum, ale również w domu na ekranie telewizora. „Miasto ruin” to pierwsza cyfrowa rekonstrukcja przelotu nad zrównaną z ziemią Warszawą, wiosną 1945 roku. Film wraz z mapnikiem opatrzonym dwujęzycznym komentarzem historycznym oraz opisem wybranych 35 miejsc, które widoczne są podczas lotu, nabyć można w sklepie muzealnym i e-sklepie. Połączenie historii i współczesnej techniki przyniosło wyjątkowe efekty.”  Film jest jedną z największych atrakcji Muzeum Powstania Warszawskiego. Od dnia premiery obejrzało go blisko 300 000 widzów.

„Miasto Ruin” otrzymało w 2011 roku srebrną nagrodę Muse Award przyznawaną przez Amerykańskie Stowarzyszenie Muzeów, a także było nominowane do amerykańskiej nagrody Visual Effects Society w kategorii „Outstanding Visual Effects in a Special Venue Project”. Film wyświetlany był również na międzynarodowych festiwalach filmowych w Moskwie, Argentynie, Chicago i Jerozolimie oraz w trzydziestu miastach w USA i Kanadzie, a także na 26. Warszawskim Międzynarodowym Festiwalu Filmowym.

Więcej informacji na temat projektu znajdą Państwo na stronie www.miastoruin.pl

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat