Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Południe Vita – nowa inwestycja w Gdańsku już w sprzedaży

Z przyjemnością informujemy, że ruszyła sprzedaż I etapu osiedla Południe Vita, nowego projektu, jaki realizujemy przy ul. Kazimierza Wielkiego, w obrębie zielonej i spokojnej dzielnicy Orunia Górna-Gdańsk Południe. W niskich, trzypiętrowych budynkach powstanie łącznie 111 lokali o szerokiej gamie metraży – od 26 do nawet 101 metrów kwadratowych. Do każdego z mieszkań przynależeć będzie dodatkowa przestrzeń w postaci balkonu, antresoli lub przestronnego tarasu z ogródkiem.

Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji szereg udogodnień, a wśród nich m.in. cichobieżne windy, miejsca postojowe w hali garażowej oraz naziemne, a także komórki lokatorskie i stojaki na rowery. Na terenie inwestycji powstanie również plac zabaw dla najmłodszych. Powierzchnie zewnętrze urozmaicą stylowe elementy małej architektury, starannie zaprojektowana zieleń oraz ogrody deszczowe, tworzące idealne warunki do codziennego wypoczynku.

Lokalizacja inwestycji cieszy się doskonałą siecią połączeń drogowych i komunikacyjnych. Przebiegająca nieopodal obwodnica pozwala sprawnie dotrzeć do pozostałych rejonów Trójmiasta oraz w kierunku drogi ekspresowej S7. Najbliższe przystanki autobusowe znajdują się w odległości zaledwie kilkuminutowego spaceru od osiedla. W bezpośrednim sąsiedztwie planowany jest także nowy odcinek Pomorskiej Kolei Metropolitarnej, która umożliwi mieszkańcom szybszy dojazd do pracy czy szkoły.

Osiedle powstaje w rejonie o rozbudowanej infrastrukturze lokalnej – nie brakuje tu szkół, przedszkoli, placówek ochrony zdrowia, sklepów (m.in. Lidl, Żabka, Stokrotka) czy restauracji. Rodziny z dziećmi i miłośnicy aktywnego trybu życiu z pewnością docenią sąsiedztwo atrakcyjnych terenów zielonych i rekreacyjnych (m.in. Park Oruński, Park Ferberów czy Gaj Ojców).

Zakończenie budowy zaplanowane jest na I kwartał 2024 roku. Projekt architektoniczny został opracowany przez pracownię K&L SMART DESIGN. Ceny zaczynają się już od 6799 zł za metr kwadratowy.