Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Rozpoczęcie sprzedaży V etapu osiedla Mała Praga w Warszawie

DEVELIA rozpoczęła przedsprzedaż mieszkań na kolejnym etapie osiedla Mała Praga przy ul. Chrzanowskiego w Warszawie.

W ramach V etapu powstanie 46 mieszkań o metrażach od 30 do 108 mkw oraz 2 lokale usługowe. W ofercie są kompaktowe, ale funkcjonalne kawalerki oraz większe, kilkupokojowe mieszkania. Do wielu z nich przynależą duże tarasy o powierzchni ponad 60 mkw. W projekcie uwzględniono garaże i komórki lokatorskie.

Mała Praga to inwestycja położona na Pradze Południe w bliskim sąsiedztwie Ronda Wiatraczna. Okolica jest bardzo dobrze skomunikowana z innymi częściami miasta, z łatwym dojazdem do węzła Marsa oraz Trasy Siekierkowskiej. Komunikacja miejska już teraz zapewnia sprawny dojazd do centrum. Ponadto w odległości ok. 600 metrów od osiedla planowana jest stacja trzeciej linii metra – Mińska.

W inwestycji Mała Praga części wspólne zaprojektowano tak, aby stanowiły miejsce spotkań i rekreacji. Osiedle jest zamknięte i posiada kontrolę dostępu, dzięki czemu mieszkańcy mogą czuć się bezpiecznie. Na parterze, od strony ul. Przeworskiej, działać będą lokale usługowe. Mieszkańcy Małej Pragi będą mogli korzystać z parków i terenów rekreacyjnych w okolicy. W najbliższym sąsiedztwie nie brakuje sklepów, restauracji, przychodni, szkół i przedszkoli.

Więcej informacji na temat inwestycji Mała Praga znajdą Państwo na stronie.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat