Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Rozpoczęliśmy przedsprzedaż V etapu City Vibe

Z przyjemnością informujemy, że ruszyła przedsprzedaż mieszkań w V etapie inwestycji City Vibe, którą realizujemy przy ulicy Myśliwskiej na Płaszowie. W jego ramach powstanie 250 mieszkań i 4 lokale usługowe. Budowa już się rozpoczęła, a jej ukończenie przewidziane jest na IV kwartał 2025 roku.

Nabywcy mają do wyboru szeroką gamę rozkładów i metraży – od 30 do 85 metrów kwadratowych. Do każdego lokalu przypisany jest balkon, loggia lub zielony ogródek. Samochody będzie można parkować w podziemnych halach garażowych z komórkami lokatorskimi oraz na naziemnych miejscach postojowych. Inwestycja przystosowana będzie do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Jedną z największych zalet City Vibe jest atrakcyjne zaaranżowanie przestrzeni zewnętrznych osiedla. Powierzchnie między budynkami zostaną wyłączone z ruchu kołowego i obsadzone ozdobną roślinnością oraz nasadzeniami drzew. Mieszkańcy będą mogli korzystać m.in. z siłowni plenerowej, boiska do siatkówki oraz stołów do ping-ponga. Nie zabraknie również stojaków na rowery. Spędzanie czasu na świeżym powietrzu uatrakcyjni strefa parkowa, reprezentacyjny plac z podświetlaną fontanną, a także oczko wodne z pomostem. Dla najmłodszych przygotujemy place zabaw i miejsca kreatywne.

Płaszów, będący częścią dzielnicy Podgórze, łączy w sobie bliskość ścisłego centrum Krakowa oraz dostęp do rozległych terenów zielonych i rekreacyjnych. Tylko krótki spacer dzieli inwestycję od zielonych nabrzeży Wisły. W bliskim sąsiedztwie znajduje się szkoła, przedszkole, nowy skate park oraz galerie handlowe. W ciągu kilku minut jazdy samochodem można dostać się do Galerii Bonarka, Galerii Kazimierz oraz centrum M1. W przyszłości w pobliżu City Vibe ma powstać Całoroczne Centrum Sportów Zimowych – publiczny zespół lodowisk, pływalni i sal gimnastycznych.

Za projekt architektoniczny V etapu City Vide odpowiada pracownia B2 Studio. Rolę generalnego wykonawcy powierzyliśmy firmie ERBUD. Ceny zaczynają się już od 11 899 zł za metr kwadratowy.