Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Rozpoczynamy budowę inwestycji Krakowska Vita

Wystartowały prace budowlane przy projekcie Krakowska Vita, nowym osiedlu mieszkaniowym w Warszawie. Przy alei Krakowskiej 279, na granicy Włoch i Ochoty, zrealizujemy 314 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i funkcjonalnych rozkładach.

W budynku o kaskadowej bryle zaprojektowaliśmy szeroki wybór lokali o powierzchniach od 32 do 111 m kw. Do wszystkich przypisane będą przestronne tarasy, balkony oraz ogródki. Dla wygody mieszkańców na kondygnacji parterowej przewidzieliśmy 8 lokali usługowych, a na tyłach projektu – strefę wypoczynkowo-rekreacyjną. Duża podziemna hala garażowa zapewni komfortowe i bezpieczne parkowanie.

Jedną z największych zalet inwestycji jest lokalizacja w obrębie dzielnicy Włochy, tuż przy granicy z Ochotą, zaledwie 6 km od ścisłego centrum Warszawy. To okolica o rozwiniętej infrastrukturze lokalnej – nie brakuje tu sklepów, restauracji, punktów usługowych oraz szkół i przedszkoli, w sąsiedztwie działa także publiczna biblioteka. Większe zakupy można zrobić w galerii handlowej Blue City, Atrium Reduta oraz Centrum Łopuszańska 22. Kolejnym atutem Krakowskiej Vita jest również łatwy dostęp do terenów zielonych – w odległości niecałego kilometra znajdują się Park Szczęśliwicki, Park im. Marka Kotańskiego i Park Forty Korotyńskiego.

Znajdujące się w pobliżu inwestycji przystanki autobusowe i tramwajowe oraz Szybkiej Kolei Miejskiej (stacja PKP Rakowiec) umożliwiają sprawne przemieszczanie się po mieście. Bezpośrednio przy realizowanym projekcie przebiegają liczne ścieżki rowerowe. Bliskość Południowej Obwodnicy Warszawy i drogi ekspresowej S2 zapewnia sprawny wyjazd z miasta w kierunku Łodzi, Poznania i Krakowa. Dojazd do Lotniska im. Chopina zajmuje mniej niż 10 minut.

Generalnym Wykonawcą inwestycji jest firma STRABAG, a za projekt architektoniczny odpowiada pracownia WADECO. Ukończenie budowy i przekazanie nabywcom lokali planujemy na koniec II kwartału 2025 r. Ceny zaczynają się od 12 400 zł za metr kwadratowy.

 

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat