Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Szósty etap osiedla Grzegórzecka 77 już w sprzedaży!

Miło nam poinformować, że wprowadziliśmy do oferty 117 mieszkań oraz 9 lokali usługowych w ramach VI etapu inwestycji Grzegórzecka 77 w Krakowie. Projekt skierowany jest zarówno do osób szukających mieszkania dla siebie, jak i w celach inwestycyjnych. Rozpoczęcie budowy planowane jest na II kwartał 2022 roku, a zakończenie powinno nastąpić w IV kwartale 2023 roku.

Grzegórzecka 77 oferuje szeroki wachlarz mieszkań w przedziale od 29 do 94 m kw. Powierzchnię dodatkową stanowić będą duże balkony i tarasy na wyższych kondygnacjach oraz ogródki przypisane do lokali na parterze. W inwestycji przewidzieliśmy również miejsca postojowe naziemne i w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskie. Dodatkowym udogodnieniem dla mieszkańców będą stacje do ładowania samochodów elektrycznych oraz przestrzeń na rowery zlokalizowana w hali garażowej.

 

Projekt charakteryzuje się nowoczesną architekturą, a dzięki neutralnej kolorystyce i zadbanej zieleni współgra z najbliższym otoczeniem. Podstawowym elementem wyróżniającym osiedle będzie oryginalna, kaskadowa zabudowa. Przestrzenie wspólne między budynkami urozmaicą alejki spacerowe, zróżnicowana roślinność oraz place zabaw, tworzące przyjazne miejsce dla odpoczynku i rekreacji dla wszystkich mieszkańców.

 

Grzegórzecka 77 realizowana jest w samym centrum Krakowa, w odległości zaledwie 2 km od Rynku Głównego. Dzięki takiemu położeniu przyszli mieszkańcy będą mogli wygodnie korzystać z rozwiniętej infrastruktury handlowej, usługowej i edukacyjnej dużego miasta. Osoby ceniące aktywny wypoczynek ucieszy bliskość terenów rekreacyjnych, m.in. Bulwarów Wiślanych, które zapewniają nieograniczone możliwości spędzania czasu na świeżym powietrzu. W pobliżu znajdują się także liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, jak również ważny węzeł komunikacyjny Krakowa – Rondo Grzegórzeckiego. Taka lokalizacja czyni projekt Grzegórzecka 77 doskonałym wyborem zarówno pod kątem własnych potrzeb mieszkaniowych, jak i w celach inwestycyjnych.

Budowa VI etapu inwestycji rozpocznie się w II kwartale br. Ceny mieszkań zaczynają się od 12800 zł brutto za metr kwadratowy. Projekt architektoniczny opracowała pracownia SARAN ARCHITEKCI.