Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Rozpoczynamy budowę X etapu osiedla Centralna Park

Miło nam poinformować o rozpoczęciu budowy kolejnego, dziesiątego już etapu osiedla Centralna Park – jednej z naszych najbardziej popularnych krakowskich inwestycji, którą realizujemy w dzielnicy Czyżyny. W jego ramach zrealizujemy 145 mieszkań z balkonami lub ogródkami o powierzchniach od 32 do 86 metrów kwadratowych i zróżnicowanych, funkcjonalnych rozkładach.

W podziemnej hali garażowej, oprócz pojedynczych i podwójnych stanowisk parkingowych, znajdą się także komórki lokatorskie. Zapewnimy również pulę miejsc postojowych w ramach ogólnodostępnego parkingu zewnętrznego. Mieszkańcy będą mogli korzystać z części rekreacyjnych osiedla, m.in. siłowni czy atrakcyjnego placu zabaw.

Aby usprawnić komunikację w okolicy, wybudowaliśmy rondo na skrzyżowaniu ulic Centralnej i Sołtysowskiej. Planujemy również dalszą rozbudowę lokalnego układu drogowego – w tym roku powstanie kolejne rondo oraz nowa droga, która połączy ulicę Centralną z ulicę Na Załęczu.

Czyżyny to jedna z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Krakowa. Z rejonu ulic Centralnej i Galicyjskiej, gdzie realizowana jest inwestycja, jest tylko sześć kilometrów do serca Starego Miasta, czyli Rynku Głównego. W sąsiedztwie znajduje się Centrum Handlowe M1, w najbliższym czasie ma zostać otwarty Designer Outlet Kraków. W pobliżu zlokalizowane są także centrum eventowo-wystawiennicze Expo Kraków oraz Tauron Arena, miejsce licznych koncertów i wydarzeń sportowych.

Rodziny z dziećmi oraz miłośnicy aktywnego trybu życia docenią bliskość jednego z największych krakowskich parków, 60-hektarowego Parku Lotników Polskich z kilometrami alejek spacerowych, ścieżek rowerowych, placami zabaw dla najmłodszych, skate parkiem, pump trackiem oraz uwielbianym przez młodych krakowian Ogrodem Doświadczeń im. Stanisława Lema. Blisko osiedla położone są także stadion lekkoatletyczny AWF, zespół pływalni, kryte korty tenisowe i ścianka wspinaczkowa. W okolicy znajduje się wiele restauracji, punktów usługowych, szkół i przedszkoli.

Ukończenie X etapu planujemy na III kwartał 2024 roku. Ceny mieszkań zaczynają się już od 9500 zł za m kw. Autorem projektu architektonicznego jest pracownia Saran Architekci.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat