Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Rozpoczynamy przedsprzedaż Via Flora – naszej nowej gdańskiej inwestycji!

Projekt powstanie przy ul. Ptasiej, w obrębie zielonej i spokojnej części dzielnicy Chełm. W I etapie inwestycji wybudujemy w sumie 68 mieszkań o zróżnicowanych metrażach i rozkładach. Ukończenie tej fazy planowane jest na lipiec 2023 r.

Via Flora to kameralne osiedle składające się z czterech 4-piętrowych budynków o klasycznej, modernistycznej architekturze. Dzięki szerokiej palecie zróżnicowanych, funkcjonalnych układów nawet najbardziej wymagający nabywcy znajdą tutaj miejsce dla siebie. W ofercie uwzględniono zarówno kawalerki od 32 m kw. powierzchni, jak i przestronne, 96-metrowe lokale 4-pokojowe. II faza projektu z 88 mieszkaniami zostanie wprowadzona do sprzedaży na początku przyszłego roku.

Do mieszkań na parterze będą przylegały ogródki, a do lokali na wyższych kondygnacjach – przeszklone balkony. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy, energooszczędnych materiałów budowlanych lokatorzy będą mogli cieszyć się niższymi rachunkami za prąd i ogrzewanie. Do dyspozycji mieszkańców Via Flora oddane zostaną podziemne hale garażowe z pomieszczeniami na jednoślady, naziemne miejsca parkingowe oraz stanowiska dla rowerów. Przestrzenie wspólne pomiędzy budynkami urozmaicą alejki spacerowe, atrakcyjne place zabaw, plenerowa siłownia i zróżnicowane elementy małej architektury. Na terenie osiedla powstaną ogrody deszczowe – specjalne tereny, obsadzone ozdobną roślinnością. Dzięki takiemu rozwiązaniu mieszkańcy będą mogli cieszyć się atrakcyjnym, bioróżnorodnym otoczeniem.

Osiedle od gdańskiej starówki dzieli mniej niż 5 km. Drogą krajową nr 91 szybko dojedziemy do obwodnicy miasta. Alternatywą dla samochodu może być komunikacja miejska. Do najbliższych przystanków autobusowych i tramwajowych dojdziemy stąd w ciągu kilku minut.

 

 

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat