Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Ruszyła budowa inwestycji Bochenka Vita w Krakowie

Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy budowę Bochenka Vita – naszego nowego projektu na krakowskim Podgórzu Duchackim. W ośmiopiętrowym budynku o kaskadowej architekturze znajdzie się 140 funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanych metrażach i rozkładach. Mocną stroną inwestycji jest m.in. rozbudowana infrastruktura lokalna. Znajdzie się tam również lokal przeznaczony na publiczny żłobek lub przedszkole.

Nabywcy będą mogli wybrać od 27-metrowych kawalerek po 94-metrowe lokale
4-pokojowe. Wszystkie posiadają balkony, tarasy lub ogródki. Budynek zostanie podłączony do miejskiej sieci wodno-ciepłowniczej, co zagwarantuje umiarkowane rachunki za media. Do dyspozycji mieszkańców oddamy dwupoziomową, podziemną halę garażową, w której znajdzie się 167 miejsc parkingowych oraz 72 schowki i komórki lokatorskie – tak duża liczba tych pomieszczeń jest rzadkością w dzisiejszej ofercie deweloperskiej. Powstanie także 8 lokali komercyjno-usługowych, które pozwolą zaspokoić większość codziennych potrzeb mieszkańców. Zrealizujemy tu również przestronny lokal, który przekażemy Gminie Kraków na cele edukacji publicznej, a w ramach wsparcia lokalnej infrastruktury, w porozumieniu z Zarządem Dróg Miejskich, zbudujemy chodnik przy ul. Spornej. Realizacja tych udogodnień podniesie komfort życia nie tylko samych nabywców, ale również mieszkańców całej okolicy.

Podgórze Duchackie to dzielnica znana z terenów zielonych. W sąsiedztwie inwestycji Bochenka Vita znajduje się malowniczy Park Rzeczny Drwinka oraz liczne zielone skwery i alejki, które będą idealnym miejscem spacerów, joggingu czy weekendowych pikników. Miłośnicy aktywnego trybu życia docenią bliskość Ośrodka Sportowo-Rekreacyjnego „Kurdwanów Nowy” z pływalnią, sauną i grotą solną oraz Centrum Sportu i Rekreacji Com-Com Zone na Kozłówce. Kilkaset metrów od budynku biegnie trasa rowerowa, którą w 20-25 minut dojedziemy do Kazimierza i na Stare Miasto.

W okolicy nie brakuje sklepów, punktów usługowych, placówek ochrony zdrowia, szkół i przedszkoli. W odległości kilkuminutowego spaceru znajduje się przystanek Szybkiego Tramwaju Miejskiego, który do centrum Krakowa dojeżdża w kilkanaście minut. Bliskość ulic Nowosądeckiej i Witosa oraz wjazdu na obwodnicę Krakowa zapewniają zmotoryzowanym szybki dojazd do innych rejonów miasta, oraz wyjazd z niego. Sąsiedztwo Wydziału Medycyny Uniwersytetu Jagiellońskiego czyni z projektu Bochenka Vita atrakcyjną opcję inwestycyjną.

Generalnym wykonawcą Bochenka Vita jest firma TK BUD, a za projekt architektoniczny odpowiada Biuro Projektów Lewicki Łatak. Jej ukończenie planowane jest na koniec 2024 roku.