Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Ruszyła budowa inwestycji Prestovia House

Develia wybrała generalnego wykonawcę, którym została Firma NDI i rozpoczęła budowę inwestycji Prestovia House w Warszawie. Przy ul. Jagiellońskiej powstaną 162 mieszkania. Planowany termin zakończenia projektu to IV kwartał 2022 r.

Prestovia House to 8-kondygnacyjny kaskadowy budynek, wyróżniający się elegancką elewacją. Do części lokali będą przynależeć tarasy lub duże balkony, z czego część będzie przeszklona. W ofercie dostępne będą mieszkania od 1- do 4-pokojowych o powierzchni od 30 do 95 mkw. W budynku powstanie jednopoziomowy garaż z miejscami postojowymi i schowkami.

Lokalizacja Prestovia House na Pradze Północ przy ul. Jagiellońskiej zapewni doskonałą komunikację z innymi częściami miasta. Mieszkańcy będą mieli łatwy dostęp do przystanków tramwajowych i autobusowych, SKM, a także dobry dojazd do stacji metra Dworzec Gdański i Dworzec Wileński. W niedalekiej odległości od inwestycji znajdują się centrum handlowe Westfield Arkadia, Bulwary Wiślane, Ogród zoologiczny oraz Stare Miasto. Ponadto w pobliżu dostępne są dwie uczelnie wyższe: Akademia Leona Koźmińskiego oraz Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej, dzięki czemu inwestycja jest atrakcyjna także pod kątem wynajmu.

W celu bliższego zapoznania się z ofertą zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży lub na stronę inwestycji

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat