Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Inwestycja Reja 55 już gotowa

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy przekazania kluczy nabywcom mieszkań w inwestycji Reja 55, którą zrealizowaliśmy na wrocławskim Ołtaszynie. W ramach 6-kondygnacyjnego projektu powstało 58 mieszkań o zróżnicowanych metrażach – od kompaktowych kawalerek liczących 32,5 m kw. po przestronne, 120-metrowe apartamenty. W sprzedaży znajduje się 12 ostatnich mieszkań oraz 1 lokal usługowy.

Do wszystkich mieszkań na wyższych piętrach przypisane są balkony, a do tych zlokalizowanych na parterze – ogródki. Mieszkańcy mają również do dyspozycji podziemną halę garażową z komórkami lokatorskimi. Projektanci – pracownia Kik i Ziaja Architekci – przewidzieli także powierzchnie komercyjne na sklepy i punkty usługowe w przyziemiu budynku.

Projekt powstał zaledwie kilometr od Placu Grunwaldzkiego i mniej niż trzy kilometry od wrocławskiego Rynku. Niedaleko znajdują się także klimatyczny Ostrów Tumski i zielone wały nad Odrą. Mieszkańcy mogą korzystać z rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej, licznych atrakcji kulturalno-rozrywkowych, łatwego dostępu do komunikacji miejskiej oraz bliskości szkół i uczelni wyższych. W bliskiej okolicy dostępne są tereny zielone – zaledwie 300 metrów dzieli inwestycję od Parku im. Stanisława Tołpy ze ścieżkami spacerowymi, rowerowymi oraz placami zabaw.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat