Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Ruszyła budowa Ogrodów Wojszyce

Rozpoczęliśmy prace budowlane na osiedlu Ogrody Wojszyce, które realizujemy na granicy Jagodna i Wojszyc we Wrocławiu. W ramach projektu powstaną budynki mieszkalne jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej o powierzchni około 150 metrów kwadratowych. Każdy z nich będzie posiadał garaż oraz ogród, który zapewni mieszkańcom komfort codziennego wypoczynku w otoczeniu zieleni.

Rolę generalnego wykonawcy powierzyliśmy firmie Haras Budownictwo. Projekt architektoniczny został opracowany przez pracownię Zah Marhall. Termin zakończenia budowy przewidujemy na IV kwartał 2024 r. Ceny zaczynają się już od 7 099 zł za metr kwadratowy.

Lokalizację, w której realizowana jest inwestycja, wyróżnia bogata oferta rekreacyjna. Rodziny z dziećmi i miłośnicy aktywnego trybu życia docenią m.in. sąsiedztwo Parku Brochowskiego z popularnym, rozbudowanym placem zabaw czy słynnym labiryntem grabowym. Niedaleko znajdują się także Park Wojszyce oraz Tor Wyścigów Konnych, gdzie odbywa się wiele imprez plenerowych oraz prowadzone są lekcje jazdy konnej. Wokół osiedla przebiegają liczne ścieżki rowerowe, które pozwalają na aktywne spędzanie wolnego czasu. W sąsiedztwie powstaje także nowoczesna publiczna placówka szkolno-przedszkolna przy ul. Asfaltowej.

Ogrody Wojszyce oddalone będą 6 km od centrum Wrocławia. Dogodny dojazd zapewni dobrze rozwinięta infrastruktura drogowa. Nieopodal przebiegają ważne arterie, takie jak ul. Buforowa i Obwodnica Śródmiejska Wrocławia czy Wschodnia Obwodnica Wrocławia i autostrada A4. Aby jeszcze bardziej usprawnić komunikację w okolicy, wraz z budową osiedla przeprowadzimy szereg dodatkowych inwestycji. Rozbudowujemy układ drogowy o zupełnie nową ulicę Rafała Maszkowskiego, łączącą ul. Kopycińskiego z ul. Asfaltową. Dodatkowo w ramach inwestycji partycypujemy z miastem Wrocław w budowie układu pieszo-rowerowego, który w przyszłości połączy ulicę Drabika z ul. Maszkowskiego i ul. Kilara. Całość w znacznym stopniu usprawni komunikację tej części miasta. Przy budowie drogi zostaną wykonane nowe sieci wodociągowe, oświetleniowe, gazowe, kanalizacji sanitarnej i deszczowej, co zwiększy komfort mieszkańców całej dzielnicy Jagodno.