Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Ruszyła sprzedaż III etapu osiedla Ceglana Park w Katowicach

Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy sprzedaż III etapu osiedla Ceglana Park. W ramach inwestycji powstaną 3 kameralne, trzypiętrowe bloki z 196 mieszkaniami. Nowe budynki będą bezpośrednio sąsiadowały ze stawem i osiedlową promenadą. W ramach III etapu powstanie także tężnia solankowa.

Mieszkania, które powstaną w ramach III etapu inwestycji Ceglana Park będą miały od 25 do 119 mkw, a część lokali zlokalizowanych na parterze będzie posiadać duże ogródki o powierzchni nawet 160 mkw. Mieszkania na ostatniej kondygnacji będą wyróżniać się zaś przestronnymi tarasami o metrażu do 68 mkw. z widokiem na staw.

Koncepcja osiedla jest inspirowana naturą — prawie połowę terenu inwestycji stanowią zieleń i strefy rekreacji. Na osiedlu powstaną aleje spacerowe, atrakcyjne place zabaw dla najmłodszych mieszkańców, tężnia solankowa i staw z pomostem. Aleja z pasem zieleni, która będzie przebiegać wzdłuż budynków oraz ograniczenie ruchu kołowego na terenie osiedla pozwolą utrzymać kameralny charakter tego miejsca.

Ceglana Park to osiedle łączące bliskość centrum miasta z bliskością terenów zielonych. Inwestycja jest położona na Brynowie w odległości ok 1 km od centrum Katowic i jednocześnie w sąsiedztwie dwóch dużych parków: Parku Kościuszki i Katowickiego Parku Leśnego. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe. Lokalizacja przy ważnych arteriach drogowych umożliwia szybki wyjazd z miasta.

Osiedle Ceglana Park zaprojektowane zostało przez architekta Wojciecha Wojciechowskiego, prowadzącego autorską pracownię projektową w Katowicach. Pracownia od wielu lat specjalizuje się w projektowaniu i prowadzeniu inwestycji z zakresu budownictwa ogólnego ze szczególnym uwzględnieniem reprezentacyjnych obiektów użyteczności publicznej oraz osiedli mieszkaniowych.

Budowa III etapu Ceglanej Park rozpocznie się w II kwartale br.

Więcej informacji znajdą Państwo w biurze sprzedaży oraz na stronie inwestycji.

Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat