Witaj. Jestem inteligentnym robotem, z którym możesz porozmawiać. Powiedz, gdzie szukasz mieszkania.

Chat

Ruszyły budowy trzech inwestycji Develii

Baltea Apartments w Gdańsku, XI etap Słonecznego Miasteczka w Krakowie i V etap Małej Pragi w Warszawie – to trzy inwestycje Develii, których budowa rozpoczęła się w lipcu. Wszystkie projekty zostały wprowadzone do sprzedaży w pierwszej połowie br. w oparciu o umowy rezerwacyjne, podpisywanie umów deweloperskich rozpoczęto w lipcu.

Baltea Apartments to nowoczesny projekt w doskonałej lokalizacji w bliskim sąsiedztwie plaż Zatoki Gdańskiej, usytuowany przy Parku Reagana. Zakończenie inwestycji i przekazanie mieszkań klientom planowane jest na IV kwartał 2022 roku.

Więcej informacji o Baltea Apartments — tutaj

Kolejną inwestycją Develii, której budowa ruszyła w lipcu jest znajdujące się w Krakowie Słoneczne Miasteczko. Generalnym wykonawcą nowego etapu osiedla jest TK-BUD Sp. z o.o. Sp.k. Zakończenie inwestycji planowane jest na I kwartał 2022 roku.

Więcej informacji o Słonecznym Miasteczku — tutaj

Mała Praga w Warszawie jest inwestycją wieloetapową – składającą się z sześciu pięciopiętrowych bloków. Cztery etapy zostały już zrealizowane. W ramach V etapu powstanie 46 mieszkań o metrażach od 30 do 108 mkw. oraz 2 lokale usługowe. Piąty etap Małej Pragi realizowany jest przez firmę Swietelsky Sp. z o.o. Właściciele mieszkań będę mogli odebrać klucze w II kwartale 2022 roku.

Więcej informacji o Małej Pradze — tutaj

Zapraszamy do kontaktu z biurami sprzedaży, w celu dokonania rezerwacji mieszkań.